bugün

pek acayip, pek saçma olaydır.

buna göre herifin biri hatuna epey yüklü bir para harcıyor ancak değil pompa elini bile tutamıyor. bunun üzerine adam bir başka kadınla iş tutuyor bu arada hatuna da dal taşak resimleri atıyor. ancak adam fakir ve 70k parası var sadece kadın da ulan sadece 70k parası olan adam için rekabete mi girecem ben diyor.

olaylar gelişiyor.

ulan hani marjinal bizdik?

görsel
görsel
görsel

https://eksisozluk.com/24...ignant-olayi--5213878?p=1
görsel
son yılın en büyük orospuluk olayıdır. bu olayı daha da ilginç yapan, ayda 4000 dolar maaşa bağlanan esas orospunun, aynı zamanda yüzsüz ve utanmaz olması, para kesilince çirkefleşmesidir. olayın içinde bir adet avukat, bir adet amerikan yerel savcılık çalışanı ve bir adet siyasi bağlantıları kuvvetli gavat şey pardon eski sevgili bulunmaktadır. küresel ölçekli bu orospuluk hikayesini midesi kaldırmayacak olan sözlük yazarlarının takip etmemesini öneriyorum. millette ne hayatlar var amk ya.
bankada 70k dolar olması bazı şeylere yetmiyor onu anladık. ben şu anda köprüye gidiyorum. hepiniz allah'a emanet olun, hakkınızı helal edin
bu olaydan tek anladığım adam benden daha zenginmiş.
70k dolarese para demeyenler var amk.
işte bunlar hep güçlü yeni Türkiye.
Hülooo
ne olduğunu anlayamadığım olaydır. seks var, entrika var, dedikodu var tam türk dizisi.
sevgililik piyasası hakkında bilgi sahibi olmamızı sağlayan olay. 70 bin dolardan fazla parası olmayanların ve sevgilisini en az ayda 4000 dolar maaşa bağlayamayacak olanların, herhangi bir kızla sevgili olmaya çalışmaması gerekiyormuş. kadın yeni bir iş kolu bulmuş amk. sizin neyinize lan sevgililik pis fakirler.

(bkz: maaşlı sevgililik)
(bkz: hem fukara hem şeyi büyük)
tipik bir aptal motorun kendini nimetten sayıp, iki erkekle aynı anda ilgilenip ayy bütün erkekler beni istiyor triplerini anlattığı short story işte.
(bkz: vay anam vay neler dönmüş serhat ya)

marie suçlu ama sırf "belki sevisirim." ayağına maddi olarak cokuntude bir kıza para desteği vermek ne demektir ya.
iki taraf da eşit derecede suçlu. net.