bugün

bütün erkek yazarlari atmislar, yola kizlarla devam etmeye ve site ismini "tatli sözlük" olarak degistirmeye karar vermislerdir.
coca cola reklamı yapabilmek adına bulunmuş bir bahaneden öteye gitmeyen hadisedir.
sıfırlamakla ne olduğu hala anlaşılmamış sözlük. ilginç ya bende sorun ya da sende be gülüm.
ssg sözlük değil, reklamda çığır açmıştır.
an itibari ile bitmiştir.
reklamın daha fazla gösterilmesi için mahsus site kaldırmadı ayağı çekiliyor da olabilir. hadi ssg yapmaz da kanzuk'tan beklenir.
herkesin direk ekşi sözlük yazarlığı alabilmesi olarak açıklanacak olay.
Vizontele açılışına dönmüş hede. Geri sayım işi çok sevilmiş olmalı ki devamını çekiyorlar.
andaval site yönetiminin artistlik yapmak amacıyla yeni siteye geçmek için insanların en yoğun kullandığı saati seçtiği, sonrasında da bu yoğun talebi karşılayamadığı durumu tarif eden laf.
sayacın sonuna kandırdım swfsini koymayı unutmuşlar.

edit:

an itibariyle reklam panosuna dönmüştür.
boş yere sayaç koyulmuş olaydır. coca cola reklamına devam.
Coca cola nın güzel bir reklamı. Sedat ın büyük para kaldırdığı kesin.
sitenin reklam için resmen kendini satmasıdır. ötesi yok lan siteyi kapayıp reklam koydu herifler. daha hala savunanlar var bir de.

not: ekşi üyeliğim de var.

edit: çok abartmışım vazgeçtim. tematik bir değişim için gerekli site kapatma süresince akıllılık edip reklamdan para kazanıyordur adamcağız. bu kez de çok mu yumuşak oldu bilemedim.
beklemeye devam ediyoruz.
hala bir bok olmamıştır.
(bkz: ekşi sözlük 11 mart 2013 sazan avi si)
olay beklemekteymiş.
Geri sayim bitince havai fiseklerle yeni sözlügü görecegiz zannetmistim. Fiyakali olurdu.
Geri sayim bitti hala bekliyoruz.
dünyanın en sikko geri sayımına şahitlik etmemizi sağlayan olay.
(bkz: az sonra ne olduğu ortaya çıkar)
hoşlanmadığım hadise.
beta zorunlu değil mecburi demenin cafcaflı halidir. 8 Martçılarla beraber gidecekse eski dandik site o zaman anca olur.
sonucunda beta zorunlu olursa burada takılmaya karar vereceğim mevzu.
şahsen ya eski dandik sitenin tamamen kullanımdan kalkmasını, ya da 8 mart'ta alınan 8284 dişi yazarın yeniden çaylak yapılmasını beklediğim olay.
edit: beklediğim tam olmadı ama betanın adresi http://www.eksisozluk.com , eski dandik sitenin adresi de http://antik.eksisozluk.com olmuş.
içinde bulunduğumuz bir saatlik süreç için ekşi sözlükün yeni sloganı olmuş cümle.

ben olsam geri sayım ekranına reklam alırdım. iyi de dikkat çekerdi.
edit: reklam varmış da ben tarayıcımdan dolayı göremiyomuşum galiba, dedimya mantıklı yani, aklın yolu bir.

ayrıca:

--spoiler--
developer chat log: "eski sitenin kaynak kodlarını silin!" "fakat efendim en azından arşiv için dursaydı?" "hayır üstüne benzin döküp yakın
--spoiler--