bugün

sözlük dünyasına adım atar atmaz ekşi sözlük'ü bir bok sanıp çaylaklar sırasında aylar geçiren görmemişlerdir. ne o kadar sıra bekliyorsun amk, gel bir haftada yazar ol ulu sözlükte, amaç yazmak değil mi zaten ha kara tahta ha elektronik tahta.

bi kere, adamlarda artık özgünlük adına bişey yok, yaratıcılık sıfır. hep aynı bokun laciverdini çalıp söyleyip duruyorlar. ayrıca da bildiğin ateist forum ya da chp arka bahçesi kıvamında.

ama uludağ öyle mi la?

canın nerden vurmak istiyorsa, ordan yardır gitsin. gerekli durumlarda hoş bir aksiyon yaratabiliyorsan sözlük formatına göz yuman modlara sahip.
6 ay ekşide yazıp da 6 saatte uludağda yazar olan birisi olarak katıldığım önerme.
açıkçası şu trollizm terörü yok orada. olsa bile adabında yapıyor çoğu. burada ki gibi abartanları kapı dışarı ediyorlar.

ya adam gibi ciddi konuşmalar, tartışmalar dönüyor. burada imkanı yok ciddi 2 laf dönsün. helal olsun ekşi'ye. bu konuda kendilerini ve kalitelerini takdir ediyorum.

edit: hiç üyeliğim yok orada. bir ara beklettiler çaylak sırası diye. beklemedim saçma geldi.
Orda da 4. Nesilim mesela. Oraya ayrı bir kafayla yazıyorum buraya ayrı. ikisini de farklı seviyorum. Ekşi de yazmak evet bir b.k değil belki ama gündemi elinde tuttuğu için daha kıymetli.