bugün

Komik olduğunu düşünür entry girersin millet ciddiye alır basar eksiyi içinden bir ses duyarsın (bkz: hayvan gibi şey yapıyonuz)
Su an yaptigimdir.
entry girdikten sonra edit verip neyi eksiliyorsunuz şeklinde trip atılarak yapılır genelde.

saygılar sunuyorum azizim...
alışık olmayanların yaptığıdır.
ilgi orospusu yazarların yaptığını düşündüğüm eylem. devamında entrylerini silerler.
birileri taktı mı ota boka eksi veriyor, çok da umur..dediğim gibi isterse 100 eksi olsun.
Sözlükte kendini erkek sanan bazı yazarların yaptığıdır. Çocuk çocuk laf atıp dururlar.
Sözlükte açık seçik hiç utanmadan yapılan eylemdir. Koca koca insanlar 2-3 tane eksi alınca zırlamaya başlıyorlar. Hatta çoğu entrysini siliyor. Ulan söylediğinizin arkasında olun amk ne bu sürekli bi beğenilme arzusu? Neyse ağlakların hepsi gelsin şimdi eksilesin. Bakın korkulacak bir şey değil, hem ilkokulda aşıdan korkan sınıf arkadaşlarımı cesaretlendirmek için kolumu açar ve gönüllü olarak ilk aşıyı ben olurdum. insan yedisinde neyse ömrünün geri kalanında da o oluyor işte. Off bee ne boş yaptım...
Silmedin mi yuh.
Artı almak ya da eksi almak insana bir şey katmaz veya eksiltmez. Her insanın düşüncesi farklı. Senin entryne katılmıyorsa eksiler bu kadar basit. Korkutucu bir şey değil haklısın. Özgüven eksikliğinden olabilir.
bazı artı karmalı yazarların başına gelen durumdur. evet.
Beğenilme arzusu gibi birşey.çok umursanacak olay değil.kendiniz olun ki başkalarının kölesi olmayın.
sıkıntıdır. intihar edeni gördü bu gözler.