bugün

istanbul halkını derinden üzen şaşkına çeviren durumdur. ulan istanbulu sel almış adamın umurunda değil gitmiş denize girip güneş yağı sürüp tatil yapıyor yazıklar olsun.
cunku 25 yildir ıstanbul'un tum alt yapisini mahveden kendisiydi. goreve geleli 2 ay dolmamışken bugun sehrin dustugu durumdan utanc duymalidir! ilahi baskan! musallat olan troller bile dusuk profilli. isin cok zor valla!
her şey çok güzel oldu .

iyi ki ak parti kaybetmiş çünkü bundan sonra olacaklar yada olmayacaklar cehape lilerin götünde patlayacak !

bakalım muhalefet nasıl olunurmuş hep birlikte görücez şimdi !

nasıl olsa imamoğlu icraatsızlıktan gezmekten bir taşın üstüne taş koymuyor kimseye de yardım etmiş değil !

tam istediğim ve beklediğim gibi !

vatandaşın sabrı taşmak üzere zaten vaad edilen yardımlar hala piyasada yok umarım olmazda zaten !

anlatabiliyormuyum durumun lezzetini ?

olsa imamoğlu terliyor yoruluyor ve vatandaş yardım görüyor olmazsa imamoğlu kendi ipini çekmiş oluyor !

tadından yenmiyor yahu !

daha ne diyeyim ki sana ben .
Ekrem imamoğlu’yu gelir gelmez 25-30 bin evi yıkıp ağaçlandırmadığı için kınıyoruz.

Akp seçilse yapardı.
18 yıldır akp'nin yapmadığı altyapıyı'yı ımamoğlu yapmadığı için kınıyoruz kendisini. Zaten bu zamana kadar hiç sel olmamıştı kentte.
2 ayda elle tutulur bi iş yapamayan istanbulu sel götürdüğü halde hala istifa etmeyen ekremin onurlu bi duruş sergiliyerek yapması gereken acil eylem planıdır. evet..
E hani yol yapmışlardı paso çöküyor. Çomarlığın resmedilmiş halisiniz.
25 yıl yönetenler hesap vermelidir önce.
Yasal hakkı olan yıllık iznini kullandığı için bir gurup tarafından yerden yere vurulmaya çalışılan istanbul tarihinin en fazla oyunu alarak seçilen belediye başkanı.

Zaten adam biranda bastıran ve sele dönüşen yağmur karşısında Bodrum'dan istanbul'a ışınlanacaktı, on yıllardır istanbul'u yöneten Ak Partinin muhteşem dediği alt yapıyı iki ayda da düzeltmesi gerekiyordu. Yine Ak Parti tarafından biçilen "kuzey ormanlarını" Gandalfla anlaşıp şıp diye tekrar yerine koyması gerekiyordu. Kuzey ormanları biçildiğinden beri istanbul'un yaz aylarını hep beraber görüyoruz. Ya hepsini geçtim selde hasar gören yerlerin büyük kısmı hala Ak Parti tarafından yönetiliyor. Ana caddeler büyük şehirin, sokaklar yerel belediyenindir.
ekremin şuanda bile sel götürdüğü halde istanbula duyarsız kaldığı durumdur. yazık koskoca istanbul iş bilmez eğlenceyi seven kişilerin eline düştü yazık...
bir yıldır böyle. ayak diriyor nedense !
e hani istanbul'u yeniden inşaa etmiştiniz son çeyrek asırda? hani dünya şehri olmuştu? lan daha adam göreve geleli 2 ay bile olmadı. bi sakin olun. 25 yıldır koca şehri beton dağına çevirenlere çıksın sesiniz. 25 yılda bu şehrin anasını kimler belledi diye sorabilme cesaretini gösterin. hee bi de trollük ve çomarlık yapmayın.
Sesli güldüm. Komşu uyandı.
meteoroloji'nin ekrem başgana yaptığı terbiyesizliği de yazdık bi kenara.

öyle uyarı mı olur?
tam kaçta yağacak, hangi mazgala kaç güğüm yağacak, tıkalı mazgal ve rögarlar ne kadar tıkalı, tam neresi taşacak, tam hangi noktada su seviyesi boyu aşacak, can kaybı olacak mı, bunları ekrem başgana kısa mesajla özelden bildirmeyen meteoroloji görevini eksik yapmıştır.

suçlu meteorolojidir. Bahane aramayın ne istifası.
izmir'de binali yıldırım başkan seçilse, izmir'de sel olsa, binali yıldırım bu selde 40 günlük tatilde olsa ve selin ikinci günü izmir'e gelip kameralara gözüktükten sonra tekrar tatile geri dönse tatlı su solcuları tüm meydanları yıkardı. temizleme anlamında değil.