bugün

bir başka doğu Karadenizli. hiç birini sevmem. evet. teşekkürler.
Milletçe alkışlıyoruz.
Açlıktan kırılan, bu soğukta dışarıda yatan evsizler kim ki? Depremzedeleri söylemiyorum zaten. Bu ülkedeki siyasetten bir bok olmayacağını hala anlayamadınız. Hepsi birbirinin aynısı.
Adam israfı bitirdi len aq.
kaynak olarak gösterilen gazete akit olduğu için linke tıklamadım istemeden bu haysiyetsizlere reyting kazandırmamak için.

ancak bu bedelde bir kokteyl gerçekse ve daha önce akp'nin israfları gibi belgelenirse hepsinin burnundan fitil fitil gelmesini diliyorum.

ispatlar bir bilgi belge yoksa akit'e hiç bir şekilde inanmam, çünkü hayatları iftira atmak.
kaynağı yeni akit olan haberlere inanmıyorum başka kaynak ver iyesta gidipte rte nin gazetesini kaynak verme bu gazete anca yakılır.
Antrikot-musakka olayının şov olduğunun kanıtı olan eylemdir.

Birine o,birine o olmayacaktı sahi ne oldu?

Kinoalı peynirler,tahinli piliçler...

Ne kadar adil(!) biri olduğunu buradan görmüş oluyoruz.
yeni akit'in asparagasına 2 sayfa entry doldur ama şu aşağıdaki haber için dut yemiş bülbül ol. üstüne bir de millete "2.500 lira maaşa tamah edip yazıyolla!" diye bok at.
görsel

--spoiler--
ekrem imamoğlunun 4.5 milyon tllik kokteyl vermesi...
kişi başı 104 lira...
--spoiler--

4.5 milyon / 104 = 45 000 kişi yapıyor. bu yaşına kadar fırında kuzu lokum görmemişsen ben de bu yaşıma kadar 45.000 kişilik kokteyl görmedim.
kaynak ak it olunca okuma gereği bile duymadım.

geçiniz.
çocuklara süt alması gerekirken yandaşlarına kokteyl veren ekremin yeni saçma eylemlerinden biridir. yazık..
bu sefer güldürmedi
eskiden güldürürken düşündürenler var idi imiş
şimdi de küfrettiriken düşündürenler.