bugün

Millet marsa gider plutonu sahiplenir .biz de ekmek pesinde...yuru git allasen bu ekmelasdfj geldiginde ulke 1940lara donmezse namerdim.. bir somun ekmege muhtac edecek, ingiliz piyonu.
twitter trolleri tarafından bulunmuş olduğunu düşündüğüm slogan. başka ihtimal zor ve daha komik.
saçma sapan bir slogandır.
ben de kesinlikte rte'a karşıyım ama karşısına siyasetten anlamayan bu tip adamlar çıktıkça rte her yarışı kazanır. rte süper bu yüzden kazanıyor diyen akp'li kardeşlerim, fazla sevinmeyin rte de aptalın teki. tek avantajı karşısında adam gibi rakibinin olmaması.
heralde en saçma seçim sloganıdır.
pasta icun de rte olsun bari.
afrika ülkeleri için en güzel ve en anlamlı slogandır.
şaka gibi..

ne ekmeği kardeşim.. sene olmuş 2014.. iphone kullanıyoruz, yaz aylarında avrupa seyahati yapabilecek ekonomik gücü olan vatandaşlar olmak istiyoruz.

ekmek için ekmelettin.. slogan kötü, ama adam beyfendi allah var. gel gör ki türk halkına verecek bir şeyi yok..
bu slogan ilk gün eleştirilsin, haydi ilk hafta da eleştirilsin, tamam. peki hâlâ bu sloganı neden eleştiriyorsunuz? birliği ekmek için ekmeleddin gibi sloganın önünde üç nokta var aslında. mecazi bir slogan olduğu artık bu kadar ortadayken bu sloganı hâlâ eleştiriyor olmak saçma.
ciddi ciddi cumhurbaşkanlığı adaylığı için kullanılan sloganmış. trolleme sanmıştım gerçekmiş la meğerse. bu sloganla 8-a'ya başkan bile olamazsın hacı uyandırayım.
illa ekmek kullanılacaksa "tayyibin ekmeğine yağ sürmek için ekmeleddin" kampanya ve adayla daha bir uyumlu duruyor.
ilk duyduğumda "muhtar mı seçiyoruz cumhurbaşkanı mı amk" diye tepki verdiğim slogan.

eleştirilince bereketi, saygıyı falan ekmek için diye değiştirdiler.

eleştirilmek dediğim taşşak geçilmek.
sloganın amına koymaktır.
ülke gerçeklerinden uzak olmaktır. 60'larda, 70'lerde yaşanan tüp, ekmek, şeker kuyruklarının olduğu sürecin devam ettiğini zannetmek ve hala o kafayı yaşamaktır. ve boktan bir çelişki yaşamaktır. bu sloganın ihtiva ettiği manayı çırağan sarayında anlatmak ve tanıtımı orada yapmaktır. hey gidi türk solu.. sıçmadığın dönem oldu mu senin?
Bazılarının ekmeleddin ihsanoğlu'nun cumhurbaşkanı olursa ekmek dağıtıcak olduğuna inanmasını doğuran slogan..
Böyleleri de var yani..
Eylem olan ekmek için kullanılmıştır oysa..
Aşağıki mahallenin muhtar adayının sloganıdır.
ne diyon lan sen değişik denilesi kampanya sloganı.
bulunabilecek en kötü slogandır. ekmek için ekmeleddin ne amk hala gülüyorum ya. kılıçdaroğlu ve bahçeli boyunuz devrilsin amk!
Daima gülerek hatırlanacak, her fırsatta alay edilecektir. Gelecekte çocuklarımıza anlatacağız falan.
bir süre sonra unutulacaktır muhtemelen.
Ara ara hatırlayıp güleceğimize söz veriyoruz. Mühim olan katılmaktı.
Bugunden sonra adi bile hatirlanmayacaktir.
cuk oturmuş dediğim sloganımsı şeydir. birliği, sevgiyi, saygıyı hiç yeşillendirmemek üzere, bayağı bir derine ektiler cidden.
Ancak fırıncı olsaydı tutardı bu slogan.
hayatımın küçük bir alanında beni eğlendirmiş tatlı slogan. bu da böyle geldi geçti be ahaha.
Cumhurbaşkanlığı için yetersiz olan slogan. Sınıf başkanı seçilseydi yerinde olabilirdi ama.