bugün

Takip edemedigim sözlük. Adamlar saniye başı on entry giriyo. Bi durun da.
hâlâ yazar olduğuma inanamadigim sözlük. ne oluyor lan. böyle entry'lerim gözüküyor, mesaj falan atabiliyorum. garip.
~~UCUZ SERVER KULLANMISLARDIR ONDAN. BAK ULUYA HIC GECIMEL OLUYORMU! ZALLIM 100 TL YETER
Bir kaç yazari var hakkimda kotu şeyler yazdikları için sürekli takip ettigim afımı birkez daha kullandıklarinda yazarlarına dava açacagım sözlüktür.
Pkk yuvası.
giderek bok gibi tiksinmeye başladığım site. sözlükteki yazarlar utanmasalar apo piçine tapacaklar.

edit: an itibariyle hesabımı da kapatmış bulunmaktayım. artık sittin sene ekşide yazarlık yapmam.
Diyarbakır'ın bağlar'ıdır.
Kaydolduğunuzda yıllarcar gerçek bir yazar olamayacağınız sözlük. Kınıyorum.
Devletin yerinde olsam orada pkk entryleri girenleri tek tek ifşa eder ònlerini keserdim pkk yuvası.
pkklı oç sürüsü barındıran hain yuvası.
Şu aralar çekilmeyen sözlüktür.
Birkere de bir filmi begenin be kardeşim.
Acayip şekilde pkklı ve hdpli (gerçi aynı şeyler bunlar) barındıran bir sözlük haline dönüşmüştür. yoksa başından beri öyleydi de ben mi yeni fark ediyorum.
Pkklı yavşaklarîn ergen teröristlerin yuvasıdır.
ulu sözlüğün yan sanayisidir.
Elit olmaktan cikip gitgide 500 t tadında olan sözlük.gün geçtikte entellektüelligini kaybetmekte.
din karşıtı ne kadar ateizm müridi varsa orada toplandığı yerdir; iki tane inançlı insan çıkarsa öpüp başına konulası durumdur. ne kadar din ve efendimize düşmanlık, kin ve nefret besleyen liboş takımı ekşi cemaatinin müridi olmuştur. tavsiye edilmez.
özellikle şu sıralarda mutlaka mit, polis tarafından ve dahi savcılar tarafından takip edilip 1000 lerce dava açılması gereken sözde "ifade özgürlüğü" yuvası.

yeter lan. artık sizde "pekeke barışçıl ve özgürlükçü bir oluşum ve bizde şehir yapılanmasının adıyız" diyin de memleketçe rahatlıyalım.

bu kadar net "anası babası belli olmayan" insanların bir araya nasıl toplamayı becerdiler bu da ayrı bir başarı.

ssg nin abd ye gitmesi * de manidar.

yemin ediyorum bitin artık...

şu uludağ sözlükğe saldıran ddosçular lütfen birazda ekşiye saldırın.
Şu zamanlarda çaylaklıktan yazarlığa çok zor olan sözlüktür. Vardı eskiden hesabım. Bilemedim kıymetini şimdi ne kullanıcı adını ne de şifresini hatırlarım. Kim bilir belki silinmiştir..
bu aralar terorist yuvası olmuş sözlük. benimde üyeliğim var ama bazen tiksiniyorum yazılanlardan.
tayyipe olan düsmanliklarindan artik pkkyi sevgi melegi olarak goren. pkk ya laf ettiginizde fasist, irkci ilan edildiginiz ortam. selo sadece barus elcisidir aslinda koyleri basan zaten pkk degil mittir. hatta her sikimi mit yapmistir. pkk sevgi melegidir.
pkk ya ve apo ya ettiğim laf yüzünden hunharca eksilenip faşist damgası yediğimden beri yüzüne bakmadığım sözlük.
pkklı çoktur ancak bizim sözlükte de islama kendi çapında laf atan çok.
pkklı kaynar. burası da ateist ve islama laf atanlarla dolu.
entry'lerden anladığım kadarıyla sözlüğü dağa kaldırmışlar.