bugün

Her insan inandığı şeye hizmet eder. Kimse kimseye zorla bunları izletmez. Gönül işidir.
insan peygamber radyo, islam tv, allah gazetesi diye kuruluş kurar mı??

bu doğru değil.. orada yaptığın hata yanlışlık o kullandığın kelimeye laf getirirse iyi değil..

kendilerince hizmet yapıyorlar..

edit: hatadan dönülmüş. ehli sünnet tv ismini ahsen tv olarak değiştirmişler galiba..
Ehil kişiler tarafından sünnet merasimleri yapılan televizyon kanalı. *

gelecekte ehli sünnet tv *
ahsen tv olarak isim değiştirmişlerdir.
Hayranım bunlara türkiyenin gerçeklerini ortaya saçıyor hem komik hemde bilgi veriyor.
Bazı güzel videolarını izledim,ama nedense hiçbir zaman samimiyetlerine inanamadım heralde bundan sonra da inanmam.
Burası türkiye dikkat ediceksin.
Ve birşeyleri yapıyorsan tamamiyle yapacaksın.
Recep ivedik serisinden alıntılar kesmeyince izleyip eğlendiğim youtube kanalı.
bir kızla röportaj yapmışlar... kızın fikri ne olursa olsun umrumda değil ki pkk lı felan değil... pkk lı yazmışlar videoya... ama en ayıbı kızın üzerinde asklı bir kıyafet var kızın yüzü hariç her yerini buzlayıp kapatmışlar... yani bak şu ahlaksıza sokakta çırılçıplak dolaşıyor diye...lan hani sizin dininizde iftira en büyük günahtı lan heh ? hani namuslu bir kadına iftira atmak iğrençti ? dinciler çok tehlikeli adamlar be... https://www.youtube.com/watch?v=86abkr088Gk
kendi çalışanlarını halktan insanlarmış gibi tartışmalara sokup provakasyon yapan dinci tehlikeli yayın organıdır...
ilk videoda tartışmaya lazım diyerek giren 3.şahısla, ikinci videoda namaza karşı çıkan şahıs aynı şahıstır... umarım şeriat gelmeden bu ülkeden siktir olup gidebilirim...
https://www.youtube.com/watch?v=ieLmhK6NGTk
https://www.youtube.com/watch?v=LFC0D_BoSxQ
neyci oldukları belli olmayan oluşum.adnan oktar ile kankalar galiba.
insanların uhrevi düşüncelerini sorgulayan, bazı vatandaşlarımızın ne kadar moron olduğunu gösteren, daldan dala atlayan, edebinden taviz vermeyen, insan seçimi yapmayan, her görüşe saygı duyan, bazı noktalarında hataları olan bir kanal.
Çektiği vidyolarda cahil müslümanları alay konusu haline getiren dinci yayın. O fesli arkadaşı gopta görmüştüm. Ekrandan çok daha farklı gerçekten.
avrupa nin türkleri din üzerinden aptallaştırma projelerinden biri olan yutup kanallarından sadece biri. bunların tarikatının içinde bir çok avrupalı ajan vardır. bazı video larda kendilerini ıslami seçmiş biri gibi gösterirler. video başlıkları son derece kışkırtıcı. Ben sadece gülmek için izliyorum nerden buluyor o tipleri artık bilmiyorum. swh
Barbaros Şansal'ın çok fena trollediği kanal'dır.
Barbaros şansal gibi donanımlı bir adama mikrofon uzatırsan ağzının payını alır, gözüne fener tutulmuş tavşan gibi bakarsın.
adam dinini, tarihini a'dan,z'ye senden daha iyi biliyor, hiç mi utanmadın soru yöneltirken? derler adama.
bir kaç gündür takip ettiğim youtube kanalıdır, anladığım kadarıyla üç kişinin kurduğu bir oluşummuş. yapmaya çalıştıkları şeyin ön yargıları yıkmak olduğunu söylüyorlar ama her röportajlarında bir şekilde şeriat konusu açılıyor ve konuşma her seferinde şu şekilde devam ediyor;

+şeriat nedir biliyor musunuz?
-karşı taraf bir şeyler söyler.
+şeriat, allahın emirleridir.
-evet.
+şeriat ile yönetilsin ister misiniz türkiyenin?
-genel olarak yok, hayır cevabı veriliyor, bazen isteyende çıkıyor tabi.
+neden ama müslüman isek allahın kuralları ile yönetilmek istememiz gerekmiyor mu? müslüman değilsen tabi bir şey diyemeyiz.
-yok müslümanım.
+o zaman allahın emirleriyle yönetilmeyi neden istemiyorsun?

gibi devam eden konuşmalar çıkıyor ortaya. düşüncelere saygı duyma konusunu göz önüne bir hayli getirerek manipülasyonun yapıldığını düşünüyorum, amaçları tam olarak nedir bilinmez ama youtube a konulan vidyoların başlıkları bu kadar tahrik edici olmaya devam ettiği sürece gündemde kalırlar.
taşak tv dir. başındakiler de türk değildir bu arada.
ahsen tv ile arasındaki ilişki merak edilen tv.

--spoiler--
galiba ikisi de aynı.
--spoiler--
hainler ve fetoculerin dusman ilan ettigi yegane youtube kanali.