bugün

Aylık tr’de 135 tl’ye beslenme gibisinden bir videosuna denk geldim, asgari ücret civarında bir para eline geçen insanlar bu çocuğu dinleyip spor yapıp verdiği listedeki gibi beslenmeliler.

Kendim kadar hırslı buldum bu kardeşimizi, genç yaşında abd’den ev almış, yatırımlar yapıyor ufak çaplı, giyisi de satıyor bir yandan çabalıyor çocuk.

Takdirimi kaptı.
Ege fitness back in bussiness actually always in bussines but its not your bussiness.

Bazen uçsada konuştuklarında genellikle iyi gaz veriyor ve yararlı bilgiler veriyor.

Edit: pardon video başında " hey hey hey whats happening youtube " deme kısmı da vardı.
Olm nasıl kalkıyor lan yayında bir tane dişi yok lan nasıl kalkıyor neye kalkıyor.
Body building’den çok işin şov kısmında olan kişi.
çatlak bir insan.
Gereksiz bir çıkış yapmış gereksiz.
Bu kadar kansız olmayı nasıl beceriyor bu insanlar anlamıyorum.
Şaka gibi bir şey bu.
Karantina döneminde YouTube videolarına sardım, genelde de bu amerikada uber yapanları falan izliyordum, sonra bu çocuğun bir videosu denk geldi, izledim, bu ne aq dedim. ilk başta aşırı saçma ve yapmacık geldi hali ve tavrı...

Bir kaç videosunu daha sonra izledim, adam bildiğin doğal birisi... Zaten hayat felsefesi de farklılıktan yana, sıradan olmayın diye bas bas bağırıyor... Sıfır utanma, sıfır çekinme... Bir de spor sevdası yürekten, her fırsatta spor diyor... Biraz da sevişmeyi seviyor...

Aslında insanlara siz de böyle olabilirsiniz ama elalem ne der diye kendinizi frenlemeyin diyor, sevdim açıkçası, farklı birisi...
Gençlerin örnek alması gereken kişi.
https://www.youtube.com/watch?v=mUnNW_Sr-fs
bu videoyu her izlediğimde çok gülüyorum.
görsel