bugün

kim ne derse desin öndedir. extranın kendisine has o duruşu, içilişi ve kafası bir harikadır. kadının "bana da 2 extra kap gel" deyişi bile hoştur. burada "ayy ben miller içerim" diyenleri kınamıyorum. ortada bir beğeni söz konusu olacaksa, başta söylediğim geçerlidir. daha çekici.
Gerçekten yapmayın bunu içsem mi içmesem mi ıkım sıkım yahu söyle bişi gidip alalım.
O yüzden ne yapacağını bilmesinden dolayı bir adım öndedir.
farklı diyaloglara mahal verebilecek önermedir.

- Efes extra içen kadın bir adım öndedir.
+ ama o zaman ofsa... hasiktir bu başka olaydı lan.
Götü başı dağıtmadan içiyorsa benim için öndedir, lakin yanindaki arkadaşlarina iskence oluyor sonra.

(bkz: veeeer mesaj atçağmmm ona)
bomontinin berisinde kalan kadındır.
aynı zamanda; yapraklara yan basacak kadındır.
nereden mi biliyorum? şu an 6. efes extra yı açtım yarım saate kalmaz yok mu siken diye bir başlık açarsam şaşırmayın.
vasat bir tespit olduğu kanısındayım. madem öyle; bomonti içen kadın 3 adım öndedir, tuborg kırmızı içen ise efesli kadına göre 5 adım öndedir. efesin her türlüsü kaybetmeye mahkumdur.
Geçen 4 efes ekstra aldık erkeklerin tavsiyesine uyduk. 4 hatun oturduk. Aman Allah'ım o ne gitmiyor acııı , zehir ya zehir. Biz 3 hatun bir taneyi ortaklaşa bitirdik. Bir arkadaş 3 tane içti. Hah o hatun arkadaşım bir adım önde değil koşuyor koşuyor.