bugün

görsel
karısının kafasına bok atan, türk ve atatürk düşmanı, yetmez ama evetçi bir liboş olan sevan nişanyan'ı eleştirdiği için ateizm derneği tarafından ırkçı ve cinsiyetçi olmakla itham edilen kişidir. bir ırkçı ve cinsiyetçi varsa o da sizsiniz cihangir solcusu ve liboş tayfa. sizin yaptığınız şey resmen azınlık ırkçılığı ve feminazizm'dir.
oldukça kaliteli işler çıkaran, çok severek dinlediğim, izlediğim güzel insandır.

en beğendiğim yönü ise bir konuda konuşmadan önce olabildiğince konuya hakim olmak için araştırma yapmasıdır.
yani karşınıza geçip "işte şeyler var ya, memeli guş var memeli guş buna ne diyon moruq" demek yerine size direkt kaynak gösterebilen bir insan.

"gerçek insan" olarak tanımlayabileceğim nadir insanlardan biridir.
başarılarının devamını diliyorum.
görsel
çok nadir bulunan zeki ve akılı youtuberlardan birisi.
Soramazsın'ı 7 dakika kadar izledim. Adamın daha çok basit mantıksal bağlantıları bile yap(a)maması cidden çok ilginç.

Girilecek sözlü bir diyalogda söylediği herşey kolaylıkla yanlışlanabilir çünkü her meseleyi 0-6 yaş grubu zeka düzeyinde ele almış. Bunu o zeka seviyesinde olduğu için değil, öyle istediği için yaptığını düşünüyorum.

Ve verdiği cevaplardaki en can alıcı nokta da şurası:

Diyorki gökten haşa biri inse, ben tanrıyım dese(yani yaratıcının kendisi inse demek istiyor), zamanı durdursa olağanüstü şeyler yapsa bile teknoloji öyle bir hale geldi ki buna bile inanmam başka birşey bu derim diyor.

Yani ne olursa olsun ateistim diyor. Bu da gösteriyor ki o gerçeği arayıp sonunda inançsızlığa ulaşmış değil. O zaten reddetmek üzere çıktığı yolda reddetmek için kendince sebepler arayıp kendince bulmuş. Tamamen bir algıda seçicilik durumu.

Dediğim gibi çok zayıf argümanlarla inançsız olmuş.
sönmez reyisin camfrog zamanlarında içinden geçtiği yutubır.

efe aydalın da amına koyim efe kim uleen.
Son cihangir solcusu, liboş, kürtçü, feminazi, meriç ve dinci bükücü.
Yakışıklı olmayışının faturasını dine kestiğini düşünüyorum.

O kız onu sevseydi herşey farklı olurdu.
Ekşi sözlük'te ne kadar pembe götlü cihangir solcusu, feminazi, amcı meriç, pkk'lı, ak troll varsa başlığının altında kendisine hakaret ediyor. Sırf Ekşideki bu toksik insanları kudurttuğu için bile saygı duyulması gereken insan.
şakirt serkanı tartışmada ezmiştir.
dindarları anladık ama bu adamı diğer ateistler bile sevmiyor ama ben seviyorum çünkü doğruları söylüyor korkmadan sıkılmadan.
PKK li kürtçüleri çıldırtan kral. Kapak sesi buradan duyuldu.
Dürüst bir çocuk, dolayısıyla kemalist.
sol gericilik kavramını yaşı genç kitlelere yaymış muhalefeti ciddi hizaya çekmiş has türkçüdür.

halen daha baykal falan ısrar ediyorlar ama halkın tepkisinden ciddi korkuyorlar.