bugün

Hadi şaşırt beni, güldür beni insanidir.

Kendi anlatacak konuşacak bir şeyi olmadığı için sürekli size muhabbet açtırmaya uğraşır.

Kısaca: boş adamdir. Derhal uzaklaşın ordan.
Canım sıkıldı hadi beni eğlendir demek istiyor olabilir.
Konuşacak konu bulamamıştır senin konu açmanı bekliyordur.
sıkıcıdır.onun yerine konu bulanı candır.
aslında susan insan bizzat kendidir.
içinden; "gitsede ben de rahatlasam" diye düşünen kişidir.
la bi sus diyen insanın zıttıdır.
gerçektekini geçtim de msn de hiç çekilmez bu tarz adamlar. anlatırsın anlatırsın sonra eee ? tarzı bir efekt. ki dikkatinizi çekerim genelde o soru işareti de genelde ifade şeklinde öküz gibi yaparlar. konustun da ne skime yaradı der gibi. uayrın kendisini , anlamaz da devam ederse silin , sonucta 2 3 cümlede bir robotta eee? yazabilir. birşey kaybetmezsiniz.
mahodur kırodur heycanlıdır erken ayrılıklara alışık insandır.

umarım anlamışsınızdır. yada..

Hasret konuşşasan ya?..
ya ufuk sktrkt saatin 9 u oldum kalktım geldim hasret konuşsana diyosun
55 yıl görüşmeyelim.
-selam
+selam
-naber?
+nolsun işte. sen?
-ben de iyi sağol...
+...
-...
+...
-...
+eee konuşsana ya alla alla

- kişisini engellediğiniz için bilmemnebilmemne.
kendi birşey üretemediği ve karşısındakinin de üretmede zorlandığını görmesiyle önce davranayım aktif kalayım diyerek sorunu karşıya yıkma çabası.
çenebaz yada ortamın gerginliğini almak isteyen ancak daha fazla ortam geren çene düşüklüğü ile çileden çıkma teknikleri geliştirmemize yardımcı olan masum insan.
sessizlikten haz etmeyen insandır, dır dırcıdır iki dakka kafa dinletmez adama, sevgili olarak düşünülmemesi gereken insanların başında gelir, deniz kenarında sessizce denizi seyretmenize bile izin vermez , ee konuşsana, bi yerden sonra bi siktir git deyip başınızdan defedebilirsiniz..
herhangi bir tartışma anında haklı olanın sorduğu sorudur. çünkü haksız olan susar, kıvıramaz.
geç saatte telefon görüşmesi yapan sevgililerden uykusu gelene uykusu olmayan tarafından tatlı dilden başlayıp trip yapmaya doğru uzanan geniş bir yelpazede söylenen söz. * * *
karşısındakini kamyon kullanıyor sanan insan tipidir. istiyorsa kendisi konuşsun gadaşım.. eywallah yani.
muhtemelen kendisi konuşmayan insandır.
karşılığında küfürü yiyen vatandaş türü.
sen niye konuşmuyorsun da benden birşey bekliyorsun cevabını alacak olan kişidir. can sıkar.
msn'de daha da çekilmez olan insanlardır. yemin ediyorum 10 saniye içinde 6 kez ileti yazıp üzerine titreşim gönderenini gördüm.

yüzyüze olunca en azından bozup "siktir git" diyebiliyorsunuz, titretme şansları da olmuyor. msn'de öyle mi lan, anaa, engelleyene kadar susmuyorlar.
(bkz: müdür bu buna konus) *
muhabbeti bi boka benzemeyen boş işlerin insanıdır.
ortamda biriyle kalındığına konuşulmadığında söylenen söz. bunu söyleyene kafa göz dalmak sevaptır. "belki karşındaki seninle konuşmak istemiyor. hadi çok meraklısın madem konuşmaya sen konuşsana, ne die karşıdakini zorluyorsun" denilesi insan davranışıdır.