mekana gittiğinde kokteyl ister. halı sahaya gelmez, gelirse de ikili mücadeleden kaçınır.
cem adrian, murat boz ve mabel matiz dinleyen erkeklerle mutlu bir birlikteliğe yelken açabilirler.

muhafazakar olanları cecelist erkekleri de tercih edebilir.

ama ten uyumu da önemli elbette.
arkadaşlar edis buray neyse de sinan akcıl ne? teşekkürler
En sık ziyaret edilenler listesinde trendyol, kizlarsoruyor.com gibi siteler olan, kavgaya çağırsanız Ocakta yemeğim var diyecek safkan ılık erkektir.
edis dinliyorum sadece, şarkıları güzel adamın ne yapayım?
Gratis indirimleri kovalayan, kuaföründen şikayetçi, 3-5 kilo fazlası olduğunu düşünen ve net vurduran erkektir.
Nonoş demeye çalıştın herhalde.
Küstüğünde barışmak için çiçek bekler, Yanında sigara içildiğinde saçını koklar.
Özetle vurduruyordur.
Makyaj videosu çeken kız kadar gerizekalıdır..
görsel
Edis buray sinan Akçıl dinleyen erkek olmamıştır hamurunda bozukluk kalınlık değil incelik sertlik değil yumaşaklık.
burada itin götüne sokulan ama yine de en çok sevilen erkektir.
öyle ki bu adamların anası babası bile, benim anamın beni sevdiğinden daha çok severler. (babalarına kefil bile olurum:)
diğer insanları söylemiyorum bile.
ama burada yok vurduruyor yok adam değil yok kadir kıymet bilmez filan.

gençler yemeyelim birbirimizi isterseniz.
yıllardır türkü dinlerim, türkü dinlemeyeceksem ile iş murat göğebakan kıraç haluk leventi filan geçmez.
çok nadirdir pop yada başka bir şey dinlediğim. vurdurmuyoruz filan da ama yine de 3-0 gerideyiz edis fan cluptan
harbi harbi delikanlı erkektir. zamanında medcezir ve aşkı memnu da izlemiş olma ihtimali chp nin iktidar olma ihtimalinden fazladır.
Kendisi bir meriç olabilir.
şöyle nimetler https://www.youtube.com/watch?v=yoYZf-lBF_U dünyada varken gidip 2. dereceden gaylik yapan ibne dizisini kaçırmaz.
Net vurduruyordur.
Her hafta hiç kaçırmadan kırgın çiçekler izler, rimelsiz asla dışarı çıkmaz.