bugün

robert kolej ve brown university 'ekonomi ve uluslararası ilişkiler mezunu'. morgan stanley, citibankda çalışmıştır. ünal aysal ın yönetim kurulu yedek listesinde yer alan iş kadınıdır.
Galatasaray yönetim kurulunda yedek listededir.
şike soruşturması kapsamında hapis yatmış başkan ve yöneticilerini görmezden gelen fenerbahçe fanatiklerinin saldırdığı kişi. biraz tutarlı olun yahu.
azılı bir fenerbahçe düşmanıdır. 3 temmuz şike kumpasının baş aktörlerinden biridir.
görsel
tff genel sekreterlığınden sonra galatasarayımızda da görev alması ve terfı etmesıyle benım de aklımda soru ışaretlerı uyandıran bayan yönetıcımız.Fenerlıler ınfantıno ya gönderılen belgelerden dolayı ve galatasarayda görev almasıyla yüklenıyorlar kadına ama belgeyı okuyunca da daha önce ınfantınıodan gelen bır talep olduğu bunun karşılığında bunların yolllandığı anlaşılıyor.mektupta da belırtıyor aslında bu nıhaı rapor değıldır,etık kurur sonra kesın karar verecek dıye.neyse ne sayın yazarlar adamların şıke yaptığı tescıllı ama bılmıyorum bızden bırılerı de kurcaladı mı oraları.
şeref yoksunlarının saldırdığı galatasaray yöneticisi..
galatasaray'da profesyonel olarak çalışmış ardından tff'ye geçmiş ve yine galatasaray'a bu sefer yönetici olarak dönmüş kişi. tff'den önce zaten galatasaray geçmişi vardır.
duygun yarsuvat ın da listesine aldığı kadın.