bugün

(bkz: üzgün surat)

başlığın tam hali, "ekrem imamoğlu ve babası hakkında nitelikli dolandırıcılıktan soruşturma açılması" şeklindedir dolandırıcı kardeşlerim.

2014 yılında gerçekleşmiş ve hayla devam etmekte imiş. iddiyaya göre, ışıklı başkanımız kamuya ayit alanı siteye ayitmiş gibi gösterib, buralara site otoparkı ve çocuk oyun parkı yapılacağı vaadini vermiş.

dediyi gibi yapılmış ama sonra işler karışmış bi şeyler, bi şeyler. ben inanmadım tabiy ki, seçim üstü ışıklı başkanımızı aklama amaçlı hep bu iddiyalar. algı mütayitliyi yane.

o yüzden kimse yemiyor bu numaraları, korkma tayyib titre, her bi şeyler çoq güzel olacak tayyib her bi şeyler ayol. evet.

görsel
Siyasal islam denen pisliğin Mansur yavaş'da beceremediğini Ekrem imamoğlu'nda tekrarlaması.

Yalan dolan iftira bok at izi kalsın.
Seçimleri katakulliye getirmesi nedeniyle hak verdiğim soruşturmadır.
riayete göre sırf bu yüzden de başqan olup, ceza alırsa ertelenmesini felan saqlamayı amaçlamış ışıklı başkanımız. mankurt yavaş gibi.

ya bayılıyorum bu aktırollerin hayal dünyalarında canlandırdığı senatoryumlara, ba ba ba neymiş efandım ceza alcek diye başqan olmak istemiş. hoffff!!! baq yine başıma ağrılar girdi.

ah başım, aybaşım çatlıycek sanki. folqann, folqaann bebeyim nerdesin, tatlımmm! ilaşlarımı getirir misin bebeyim, çok fenayım ayol!!!
Soruşturma bir suçun haber alınmasından savcının iddianameyi hazırlamasına kadar süren süreçtir.Kovuşturma ise hazırlanan iddianamei mahkemeye sunulması ve mahkemenin kabul edilmesinden sonra hükmün açıklanmasına kadar devam eden süreçtir.Hüküm ise mahkemenin delilleri ve tanıkları dinledikten sonra ortaya koyduğu karardır ve ekrem imamoğlu hükme göre göre beraat etmiştir yani suçsuzdur.
Adamı nasıl bir karalama kampanyası başlatıldı boru değil 500 bin oy önde..

Ama güzel memleketim artık bu oyunlara gelmiyor.

23 haziranda antalyada olan tüm istanbul dan gelenleri ıslatacaz.

Oyunu kullan öyle gel.
her atılan çamur, sandıkta ekrem imamoğlu diye geri döner.
bildiyin çamur at izi kalsın taktiyidir. ışıklı başkanımızı sırf töhmet altında bırakmak için soruşturma açmışlar yah. evet.
Mansur yavas örnegi ortada atilan iftira ters teper.
Ooo algı operasyonu tam gaz. Alırım bir dal. Demek ki ekrem bey'in oyu %55 bandına dayandı.

Seçim sathi mailine girildi. Bakalım daha neler çıkacak. Sanırım istanbul en sıcak haziranını geçirecek. Ortalık kızışıyor.
ekrem imamoğlu'nu karalama çalışmalarıdır. anketlerde imamoğlu yine önde çünkü.
daha durun bakalım ekremin yastık altından neler çıkacak !

boru değil chp li herif !

boğazda yalısı yok mu bakın ya vardır kıyıda köşede !

ha başkasının üzerine almıştır o yakalanmamak için !