bugün

Eşini düşündüğü için erkenden kalkip binbir özenle kahvaltı masası hazırlayan erkektir.

Bizim gibi ülkelerde çok buyük bir incelikmiş gibi görünür ama olması gereken oldukça normal bir şeydir.

En başında insanin bunları yapmaktan keyif alması beklenir zaten. Eşi için olduğu kadar kendisini de mutlu eder bu hazırlık.

Bulaşıkları makineye attıktan sonra da belki uzanıp film izlerler sonra da gezmeye giderler.
kendisi işe gittiğinde eşinden arkadaşına, kocam gitti gelsene mesajı gidebilecek olan erkektir. fazla ilgi göz çıkarır.
valla ben iyi bir kız bulup evlensem yemekte yaparım, camda siler ütüde yaparım zaten şimdi de yapıyorum bunlar zaten erkeğe hakarettir ayaklarınız üzerinde durun biraz. ama ülkemizdeki kızlara hiç birşey yapmayın bknu çıkarıp sizi köle gibi görürler. piç erkeklerin değerli efendileri değersiz görmeleri gibi.
Allahım bismillahım, nasip et lütfen 777, 888, 999.
Vaktim ve keyfim varsa her gün hazırlarım birlikte yeriz ne güzel işte. Ne küçük boş detaylar bunlar.
insan olmaya çeyrek kala, on numara tespit yapmış, tebrik ederim. Eşim hasta diye, bikac kez jest yapıp kahvaltıyı ben hazırlamıştım, üzerime yapıştı kaldı arkadaş, fedakarligim göreve dönüştü. Sakın bu hatayı yapmayın!.