bugün

zır zır bagırıorsa balkondan aşağı 40 numara terliğimi fırlatmamın zamanı gelmiştir.
böyle veletler içimdeki cocuk aşkını öldürüyor yeminle.
-çocuğum nerden geliyorsun bu saatte?
+dışardan anne!
-bağırma bana.. anayım ben.. bak sabah olsun babana nasıl söylüyorum..
+ana pohunu yiyem.. arkdaşlarla takıldık acık..
-sus cevap verme..
+anneeaaaa :,(
Simdi rahatsiz olanlarin bir zamanlar oldugu cocuk.
kesinlikle karşı komşunun çocugundan dayak yiyen cocuktur. anne diye bağıracağına mücadeleye devam etmelidir.
Nesli tükenmiş çocuk türüdür. Çocuklara sokaklarda rastlanılmıyor artık bırak anne diye bağırmasını. ya bakkalda ya markette ya da rastlamıyorsun. Geçenlerde 8 yaşında olanıyla markette karşılaştım. Naber ege? diye kafasını severek sordum. kafayı kaldırıp iyiyim hoşçakal dedi gülümseyerek. Daha sonra bir elinde çikolatası, ekmeği diğer elinde tableti ekranını kurcalayarak uzaklaştı.
Nolur sussun artık. Beynimi şey yaptı.
zile boyu yetişmiyordur.
benimdir çocukluk zamanımda az mi bağırdım para at bir şey alıcam top oynayacağım diye iyi çocuktur.
anneeee diye pencereden ona bagrınca kısa süreli susan cocuktur. ancak kesin cozüm degildir.
her gün kafanızı siken çocuktur.

ya çocuk liseye geçecek hala anne diye bağırıyor.
Salçalı ekmek isteyecektir. Hey gidi gidi günler
ananı sikeyim sus diye karşılık verilmeli. kafa sikmek budur.
Anne yerine komşunun cama çıkması gibi durumla karşı karşıya .
bir ailenin neşe kaynağıdır. genelde anne ''bıktım artık şu çocuğun derdinden'' der fakat içten içten de mutlu olur. bir kadına ''anne'' denilmesinden daha güzel ne olabilir? *
annesine ipe sapa gelmez bi sey soracak olan cocuktur.

-anneee, annneeee, anneeö, anneeeğ, aaaa-nnneeee.
+efendim?
-paramla dondurma alabilir miyim?
+al.

ulan salak cocugum. git dondurmani al, kenarinda gizli gizli ye. anne manne ne bagiriniyorsun 45 dk.
korkmuştur, annesine muhtaçtır.
üniversitede okurken kafasına az eşya fırlatmadığım veletin ta kendisidir elinde anahtar oldugu halde sürekli bağırması ve uyuyan insanları rahatsız etmesi açıkca cinayet sebebi olabiliyor.
ananın amıı !!! diye cevap verilesi çocuktur. götoğlanları ibneliğine bağırıyorlar ve kafa sikiyorlar.
çocuktan çok annesi ile ilgilenilmesi gereken durumdur...
bir süre sonra neden bağırdığını unutan çocuktur. çocuk bağırmayı o kadar kanıksamış ki bir süre sonra amacını unutur. bağırırken başka şeyle ilgilenmeye başlayanları da gördük.

sevgili anneler, çocuklarınıza sokakta bağırmaması gerektiğini öğretin. evde bağırmayı çeşitli baskı aygıtlarını kullanarak engellemiş olabilirsiniz. bunu lütfen sokaklar için de uygulayalım. böylece çevre, toplum için daha yaşanılır bir hale gelir.
komşuları deli eden davranıştır*
allah ne yapsın bu çocuğu ya. bir de cevap da beklemiyor ha. "anne anne anne anne anne" arka arkaya. ulama yaptırarak bağırıyor ibne. "annennennennenne" diye bağıran bir çocuk insanı ne kadar dellendirebilirse iki katı dellendim sözlük.
muhtemelen gıcık bir sesle bağırıyordur ve olmadık bir şey isteyecektir. zavallı anne ise o gıcık sesi çocuk uyumadığı sürece , tahminen 16 saat boyunca aralıklı olarak evin içinde , dışında duymaktadır. anneler bir tanedir ya.
birçoğumuzun çocukken yapmış olduğu durumdur. çok gıcık bir ses tonudur. hele bu bağırma sesi uykudayken veya bir işe yoğunlaşmışken duyulmuşsa, çocuğun annesinin küfürümüzden geçmemesi içten bile değildir. suçlu çocuk değil, ailedir aslında. çocuğa tarzan gibi bağırmaması gerektiğini öğretememiştir. (bkz: aile terbiyesi)
pazar günlerinin sabahlarında hiç çekilmeyen çocuklardır.annneeeeeaaaaaaa,annööööeeeeeaaaaa deyüü yırtar kendini.ulan müptezel kıçını yırtacagına bassana zile,konuşsana megafondan.tamam biz de zamanında bagırmadık degil fakat o zaman teknoloji yoktu ki a be kuzucum.