bugün

hiçbir şey kalıcı değildir, iç güzellik bile.
bunun garantisini hiç kimse, hiçbir şey veremez. kalıcı olan hiçbir şey yoktur.

dış güzellik geçici de iç güzellik çok mu kalıcı? insanlar değişir. yapmam dersin yaparsın, etmem dersin edersin, ben böyleyim dersin bir süre sonra eski halinden eser kalmaz. fikirler değişir, düşünceler değişir. duygu ve hisler de keza. yumuşacık kalpler gün gelir bir taşla eşdeğer sertliğe ulaşır.
onemli olan ic guzelliktir.... Elbiseler cikarilacak,sutyen, string cikarilacak, iste gercek guzellik ortaya cikan icteki guzelliktir.
Hı hı anladım canım, hadi şimdi tavlayamadığın ve hiçbi zaman da tavlamayı başaramayacağın kızı düşünerek yatağına yat ve zırla.
Ama hiç bir erkek çirkin bir kadınla aynı yatağı paylaşmaz. Uyanınca güzel bir kadın görmek ister. Aynı şey kadınlar için de geçerli.
Dış güzellik geçicidir iç güzellik de geçicidir.
yanlış önerme. her ikisi de geçici. kimse anadan doğma kötü biri değil sonuçta. insanlar -bazıları- yaşadığı olaylar sonucu değişebilir. melek gibi gördüklerimiz yaşadığı haksızlıklar, haketmediği acılar yaşaması üzerine zamanla acımasız duygusuz birine dönüşebilir kanımca.
Biraz da yaş alınca içe içe yöneldim doğrusu. Son demlerimi yaşadığımı düşündüğüm içün, kimseye de heves etmiyor, kimseye de şans vermiyorum.

Dışarıda kucağında anne baba görmekten bıktım.
Çirkin tesellisi ehehe.