Neye önem verdiği merak edilir.

görsel
Gerçekten böyle düşünüyorsa, Zamanla önem vermesi gerektiğinin farkına varacaktır.
sadece diyen kızdır icraata geçirmez.
cüzdan kasına önem veriyordur dış görünüş olarak mutlaka. (bkz: cüzdan kası)
dış görünüşe önem verse erkek bulamaz abi haklı kız.
akp hükümeti yaşadınız dış görünüşe önem vermeyen kız varmış.
yalan söyleyen kızdır. ama nasıl bir yalan(kız erkek farketmiyor), önce karakterine kişisel temizliğine bakılır doğrudur fakat bunlar olsa bile dış görünüşü önemsemeyen kadın/erkek %1'dir. az bi gerçekçi olun.
Bu kızların, 1.60 boyunda, 100 kilo ve biraz çirkin, fakat çok çok iyi kalpli ve zengin bir erkekle evlenmelerini tavsiye ederim.
seks benim için önemli değil diyen erkeğin kız kardeşi, pinokyonunda teyzesinin kızıdır.
doğru söylemiştir.

kızlar erkekte dış görünüşe bakmazlar.

1- parası
2- karizması
3- tatlı dili
4- romantik oluşu

bunların içinde dış görünüş varmı? yok.

yurdum erkeği kendisi kızların dış görünüşüne baktığından kızları da kendisinin dış görünüşüne önem verdiğini sandığından, böyle geri zekalılar salonlarda badi çalışır, omuz yapar, karın yapar, kas yapar, sonra da plaja giderler.

bakın böyle dominal tiplere genelde tek başlarına yüzerler. ağızları laf yapmaz çünkü. bir kız bunlarla konuşmak istese bile herif iki dakkada muhabbetin içine sıçar bırakır kız konuşacağına da pişman olur.

işte bu tip plaj öküzleri , ya da geleceğin plaj öküzleri diyelim, kalem tutmaya başladığında kızları da kendileri gibi dış görünüşe önem veriyor sanırlar ve bu sanrılarını başlığa dökerler.
kendi dış görünüşünün bilincinde olan kızdır.
yalan söyleyen yalancı kızıdır yakışıklı erkek görünce ağzınızın suyu akar sonra ortamlarda ben tipe bakmıyorum önemli olan karakteri dersiniz yalan söylemeyin hepimiz dış görünüşe bakıyoruz hatta o çirkin diye dışladığınız hor gördüğünüz erkekleri görmediğimizi zannetmeyin kızlar. hepimiz yanımızda güzel/ yakışıklı insanlar görmek isteriz bu böyledir ve böyle olacaktır ucuz populizmlerden uzak durun.
diyen kızların içinde en yalancısı herhal. o değil de, diyen kızların sayısı da her gün artıyor.
yalan söyleyen kızdır. aynen erkekte olduğu gibi herkes öncelikle kendi beğendiği biri ile beraber olmak ister, fiziksel beğeni önemlidir. o nedenle dış görünüşe herkes önem verir.

bu durum tabi ki; "gözlük takıyorsa ray-ban olsun" gibi bir durum değil, şimdi kesin öyle anlayan aynşıtaynlar da çıkar. ancak anlatmak istediğim para ile açıklanabilecek durumdan ziyade naturel güzellik. bu nedenle her kız fiziksel olarak da beğendiği, yanına yakıştırabildiği biri ile beraber olmak ister.
Baya baya Yalan söyleyen kızdır.