uzun zaman olmuş... bakmayı bilemediğinden göremediğin yerlerinde biriktirdim her bir yarım kalanımızı.
bu ne hüzünlü ölümsüzlük? bu ne ince yük? sadece zarif gönüllülerin taşıyabileceği...
kabasın ama affederim, söz.
'nefret dolu bakışlarla mutluluğunu izledim.
kıskandım deli gibi, çoğu zaman ölmeni istedim.'

Ahımı almışsın zalımın evladı.
Komodinin üzerindeki parayı unutma.
O zaman onun amk..
O laflar boy boy...
Pardon bir an için konsept karıştı.

Hiç bir şeyler hiç bir zaman hiç bir şey olmamıştır. Ve hiç bir şeyler hiç bir zaman kıskanmamıştır. Ve hiç bir şeyler hiç kimsenin hiç bir zaman hiç umrunda olmamıştır.

Yani;

https://youtu.be/XcLVjr-UVpc
düşündüm o bunu okumaz ki...
Naptın muhterem?
Defolup gidemiyorsun. Hala arkamdan konuşmalar, hakkımda bir şeyler kaleme dökmeler.

Gerçekten bir defol artık ya. Dedikodu falan yap, sol kulağımı çınlat yine. *
Uzun uzun bir yere baktığında, lafını şaşırdığında, uyuyamadığında ya da bir satırı iki kere okuduğunda mesela; aklındaki olayım.
Vazgeçtim,
iyiliklerimden,sabrımdan,yolumdan değil!
Değmeyene zamanı,hak etmeyene sevgiyi,anlamayana cümleler kurmaktan vazgeçtim.Aklımı aldım başıma,beni üzen herşeyden vazgeçtim.
uykum var ama uyuyamıyorum.
üstelik yarın erken kalkmam lazım.

başlık yanlış oldu, herkesten özür diliyorum.
itiraf neredesin? *
Senin yuzunden senelerdir uyuyamiyorum.Mutlu olmak ve rahatca uyuyabilmek icin saglam bi hafiza kaybina ihtiyacim var. Seni tanidigim gune seninle gecirdigim senelere lanet olsun. Canin cehenneme. Demek isterdim. Not ; yinede seni özlüyorum.
Burayı okuma ihtimalin çok az çünkü şu aptal nickimden henüz haberdar değilsin , ama bugün yaşattığın gün unutulmazlar arasına girmiş oldu. iyi ki gelmişim yanına. Bir de biliyorum kafandakileri az çok. Uzaklık bir engel değildir duy sesimi bundan ben emin oldum çünkü.
Gözlerinin gözlerimin içine bir saniyelik bakışı için ömrümden yıllar vermeyi düşünmediğim tek bir an olmadı senin gözlerinin içine bakarken.Gülümsediğinde dudağının yanında beliren gamzeni görebilmek benim için en büyük hediyeydi.

Keşke...
(#40416740) yeterli bir sebep.

Bir takim itiraflardir...
orospu çocuğusun.
Hayır, değilim.
bir kerede top gelince yere düşme amk vagner love'ı. ayakta duranı sikmiyorlar, siktiğimin huzurevi sakini seni.

oh be rahatladım.
evet hâlâ bekliyorum ama buraya bakmadığına adım gibi eminim. hayatının yeni döneminde başarılar diliyorum. umarım mutlu olursun. bir de yakın zamanda yanına gelmeyi planlıyorum. bir bourbon içer miyiz? ben ısmarlıyorum.
görsel
Okumadığını biliyorum ama bana kızma.Yaptıklarımı bilinçli yapmadım farkında olsam zaten yapmazdım.Bu ne senin ne benim iyi insan olduğumuz gerçeğini değiştirir.Sadece yanlış zamanda zorladık.Allah herkesin yolunu açık etsin ama kötü hissettirdiğin anın aynısını benim gibi yaşamanı Allahtan tüm kalbimle diliyorum.Çünkü insanoğlu değerlidir Benim için,ama şahsıma ve mesleğime laf edeni Allah benim düştüğüm kötü duruma soksun isterim.Elbet allah karşına çıkaracaktır.
günc-i mihnette rakiba beni tenha sanma
yar ger sende yatursa elemi bende yatur

bağdat'lı ruhi.
Vazgeçtim,
iyiliklerimden,sabrımdan,yolumdan değil!
Değmeyene zamanı,hak etmeyene sevgiyi,anlamayana cümleler kurmaktan vazgeçtim.Aklımı aldım başıma,beni üzen herşeyden vazgeçtim.
Lütfen aşçılığı bırak.
Hayır daha ayrılalı 2 gün oldu ve sen doğum günü partisi veriyosun ,deliler gibi eğleniyorsun ,bunu nasıl yapıyosun aklım almıyor. Hediyeni bile almıştım herşeyi planlamıştım ama planlamadığım tek şey vardı o da sendin.