bugün

keşke 10 sene önce sana yazsaydım fırsatım varken. bak hayat nerelere sürükledi beni. sensiz de bir şeyler oldum ama seninle bir başka olurduk be. aklımda kalanlardansın. hayat işte. kendine dikkat et.
Ben olsam böyle yapmazdım.
https://www.youtube.com/watch?v=GPgFxflhAco

(bkz: vizontele tuub)a (bkz: yazayım sana) ?
Seni, henüz batan güneş özleminde saklı kalan sözcüklere sardım.
geber inşallah.
Nefret ettim senden de, sendeki benden de aq..
Umarım mutlu olursun.
Bu hayatta mutlu olmasını istediğim tek insan olabilirsin. Ben seni mutlu edemedim belki ama biri umarım bunu yapar.
Neyse, zaten okumayacak.

Ed: Gerçi bu sana çok sinirlendiğim gerçeğini de değiştirmiyor ama neyse.
görsel
Bir özür dilesene be valla çok üzüldüm, kalbim kırıldı.
Üzerimde garip bir iç sıkıntısı var sabahtan beridir.. ve sen beni anlamamayı tercih ediyorsun.. işi şakaya vururyorsun, geçiştiriyorsun, kendince sürekli sevimli görünmeye çalışıyor, şirin olacagım derken gittikçe sahteleşiyorsun, sadece senden uzaklaşmama neden oluyor bütün bunlar...
bir gün olacak.
sen benden habersiz hayatına devam edeceksin, kim bilir ben nerede olacağım.
okuyamaz. o yüzden yazmaya gerek yok.
Seni unutmam, unutamam dedikten sonra beni aldattığın kızı herkese aşkla anlatman kaçıncı seviye şerefsizlik şerefsizin evladı?
okumaktan kimseye zarar gelmez.
Türkçü bir sevgilim vardı. Beni memleketini sevdiği gibi sevdi, ben de bir k*rt gibi ihanet ettim dersin..
el vardır ele olur el,
bel vardır bele olur bel,
dil vardır dile olur dil,
göl vardır göle olur göl,
döl vardır döle olur döl...
Yollar, yıllar alır.
Okuyorsa; günaydın, mutlu olacağın bir pazar günü olsun.

Okumuyordur; yine de sağlıklı bir gün dilerim, aklının sakladığın kısmından çıkar beni, saklama! Hatırla.
okumaktan kimseye zarar gelmez.
Sen sadece seni seven insanı kaybetmedin.

Sana sonsuz değer veren, kendinden çok seni düşünen, seninle sohbet etmekten keyif alan, gözü senden başkasını görmeyen, ne olursa olsun seni hep dinleyen, seninle üzülen, seninle mutlu olan, dert ortağını, arkadaşını, seni güldürmek için espriler yapan, seni mutlu etmek için korktuğu denizden sana taş toplayan, şiirler yazan, ağaçtan kozalak toplayan, şıp sevdi etiketlerini biriktirip sana sürpriz yapan, üşüdüğünde üşüyen, seni deli gibi merak eden, bir şey olacak diye korkan, üşüdüğünde deli olan, hastalandığında kafayı yiyen, senin için uyumayan.. Hayaller kuran kişiyi kaybettin. Bu seni deli gibi seven kız yaşamadıklarını sadece seninle yaşamak istiyordu ve bunun için bir sürü şey planladı.

Ama sen hayal kırıklığına uğratıp, aldatmayı tercih ettin... Hayallerimle oynamana ne gerek vardı? Başkasını istediğini söyleseydin ben durmazdım. Giderdim.
Yaşattığını yaşaman dileğiyle..
6 yıl okumadı, geldi olağanca yüzsüzlüğüyle tekrar buldu beni. Bu kez zorla okuttum sözlük. içimin yağları eridi. Oh olsun. Canıma ciğerime, tüm sevdiklerime şifa olsun Rabbim. Zerre kalmadı içimde. Artık 'keşke şunu da deseydim' demeden, 'bunu nasıl yuttum' demeden huzurla uyuyorum.
geçen gün okuduğum sözü yazmak istiyorum.

I never imagined that you’re capable of being happy without me. *
Özledim.
Luuzir aglama duvari gecc.