bugün

neden utanayım ki benim için crohome ve sözlüklere girsin yeter.
lise çağı ergeni hareketi.
bunu duyunca şaşırıyorum, ne var ona yetmiş param.
utanmadığımı fakat,etrafımdakilerin son derece baskılı davrandığını söyleyebilirim bu konuda. telefonumun arka ve ön camlarında kırık vardı, kamerası kırıktı, ekran açılınca yukarıdan aşağıya şeritler halinde ışık çizgileri iniyordu. ama yine de utanmadım her gün bıkmadan usanmadan sormalarına rağmen o telefonu seve seve kullandım. neticede gereksizdir utanmak eskisinden bozuğundan bilmem nesinden kimseye hesap vermek zorunda değilsiniz
Asla utanılmaması gereken eylemdir. Kişi belki gereksiz buluyor, belki maddi açıdan imkanı yok. Bu tür durumda utanmak çok kötü bir davranış. Maalesef "toplumun" hor görme çabaları ile alakalı bir durum .
hakikaten sorunlu insanlarsiniz.

isden dolayi ben ne zaman telefon alsam ya suya duser ya yere dusmekten bir turlu kullanamam.
baktim surekli yenisini almak cozum degil evdeki eskilerden birini yaptirdim onu kullaniyorum.

saka gibi yaptirdigimdan beri dusmedi basina bir sey gelmedi.
yeni olsa kesinlikle tamir olmayacak sekilde basina bir sey gelirdi.

sey yaptim eski telefona bile yaptirinca kilif taktim kayip dusuyor diye.
telefon surekli duserdi bazen canim cok sikilirdi almazdim yerden calisacak mi calismayacak mi diye stres yapardim.

simdi fotograflari cimbizla cekiyorum on arka kamera cizik icinde.

ne utanacam aq cikarip masaya vururum.benimle telefon arabam pahali donum icin muhabbet edecek adam etmesin.
Kim takar ki diyebilirsiniz ama artık bir mekana gittiğinizde bile yanınızdaki insanların elindeki telefon ya da masasındaki telefona ilişiyor gözünüz. Masada bir 3310 olsa hayatta iplemezsiniz ama bir iPhone 11 görünce alıyorsunuz istemsiz olarak. Aynı şey dış görünüş önemli değil diyen kızlar için de geçerli, yalancısınız, her kadın en çirkini bile dış görünüşe bakar.
Bugüne kadar sahip olduğum hiçbir eşya yüzünden utanmadım. Ev, araba, telefon, kılık-kıyafet. Çünkü mutluluğu ve onuru metalarda arayanların salak olduğunu düşünürüm.

79 model arabaya da bindim, 0 km arabaya da. Önemli olan içerisinde huzur bulmak.

Akıllı telefona en geç geçenlerdenim. Hiçbir zaman telefonu modeli düşük diye cebimde tutmadım, şaak diye masaya vurdum. Espri de yaptık, dalga da geçtik arkadaşlarla.

Eğer karakter, şeref yoksa utanın kendinizden. Eşyalardan değil.
Samsung kullananlar için mi.
O itin gotune soktugunuz korelilere bakiyorsun, adam 60 yillik aile sirketinin ceosu ve ayda milyonlarca dolar para kazanmasina ragmen motorola’nin kapakli telefonundan var. laf arasinda konustugumda, “amacim iletisim kurmaksa, bu telefon isimi yeterince goruyor.” Dedi. Anca boyle eziklikler bizim gibi siktiri boktan toplumlarda oluyor. Telefonla sosyal statu kazandigini dusunen varsa siktirsin gitsin oteye bir zahmet.
- Insta var mıydı?
+ Tuşlu benim telefon :(
görsel
Takılmaması gereken konudur, fakat gel gelelim insanoğlunun doğasında beğenilme kaygısı var maalesef utanılıyor.
Ergenlik davranışıdır. Telefon iyi çalışıyorsa problem yoktur. Ayrıca ne telefonlar geldi geçti ama kimse bir 3310 kadar sağlam olamadı.