bugün

sözlük zirvelerinin en güzeli olabilecektir. evlenecek olan yazar düğününde bir masanında sözlükçülere ayrıldığını ve isteyen herkesin gelebileceğini söyler. arkasından sözlükçüler toplanır ve yazarın bu en mutlu gününe şahit olmaya giderler. kim ilk yapar bilinmez ama yapılsa harika olabilecek bir zirvelerdir. *
de-ka dügün ve nişan organizasyonları a.s olarak hemen ikinci bir yan şirket kurabilir ve tüm külfeti üstlenebiliriz dediğim zirveler
ben yapardım ama damadın evleneceğimizden haberi yok. hatta sanırım benim onu sevdiğimden bile haberi yok. düşündüm de.. damat yok. en iyisi başka düğün ayarlayalım? *
her bir zirvede organizatörünün değişeceği zirvedir. teker teker yazarlra davetiye göndermektense sözlükte zirvebox a evlenecek kişi ismini kaydeder; biz de ilgili yazarımızın hayatının en kritik gününde yazarımıza destek verme amacıyla organizasyon mekanındaki yerimizi alırız. yakın zamanda bazı kişilerden bu tip organizasyonların siftahını ortaya koymaları beklenmektedir. (bkz: sozlukteki sevgililer)*
not: aklı olan müstakbel gelin/damat düğününün içine bu zirveyi de katar. takı töreninde her yazar kişisi bir 10 ytl koysa var ya ohooo... **