bugün

Erkekte zekaya çok önem veriyorum.
Samimiyetsiz söylendiği anlaşılan cümledir.
Cümle değil de en samimiyetsiz kelime tatlımdır.
Ay canım öyle miiiiii. Çok sevindim inan.
biz sizi ararız.
bir ara görüşelim.
havalar da soğudu, benzeri cümlelerdir.
var mı bir isteğin kardeşim. ulan bunu söyleyen yavşaklar rezilsiniz lan.
canım benim, görüşelim en kısa zamanda yaa valla.
iyiyim sen nasılsın'dır.
Meşgulüm şimdi sonra hallederiz/konuşuruz.
"ben kaçıyorum abi var mı bi isteğin bi arzun".

zaten "canının sağlığı" karşılığı bulur.
"O pislik sana layık değildi zaten" e layık değilse niye başta söylemedin söylememeni geç, çok yakışmışsınız demiştin zamanında?
Tatlııımmm .
sen daha iyilerine layıksın.
Kimin söylediğine göre değişmekle birlikte sanırım genel olarak seni düşünerek yaptım, mecburdum gibi bahaneler bu zerzavatin başında gelir.
o öyle değil ama sen bilirsin.
'yia ben leyla ile mecnun'u pek sevemedim saçma geldi'
biz ......da biliriz!
ben de seni çok özledim tatlım bi ara buluşalım. (buluşmadılar).
burcucum çok güzel çıkmışsınız.
samimiyetli bir cumle kurmadigim icin bilemeyecegim seydir.
ben de şimdi tam seni arayacaktım.
Türkiye için; "Barış, Kardeşlik, sosyalizm, Hümanizm, hepimiz kardeşiz, Muhafazakarlık, Dindarlık, Çözüm, Açılım Süreci, Alevi, Roman açılımı, Analar ağlamasın, Oylar bölünmesin" vb. say say bitmez!

Diğer bütün kavramlar gibi bunlarında ilkemizde içi tamamen boşaltılmıştır.

Faşistin en öde gideni ırkçı terörist bir yandan barış diye bağırır diğer yanda Askeri vs. şehit etmek içn yola 500 kilo uzaktan kumandalı mayın döşer, asker fark edip uyanınca erken patlatır 12 yaşında oradan geçen çocuğu bin parçaya bölüp, üstüne yüzsüzce barıştan bahseder!

Her ne kadar Atesit olsam da, islamın kul hakkı yemeyin, çalmayın dediğini herkes bilir! Hırsızın, hainin vs. önde gidenlerinin Dindarım, Muhafazakarım diyerek her tür hırsızlık, şerefsizlik, adilik, kul hakkı yeme, sömürme vb. her tür pisliği Din maskesi altında yapar!

Emperyalizme garşıyık diyen sözde solcu HD-PKK çıkar bir elinde Amerikan bayrağı öbür elinde Almanın verdiği silah ile katliam yaparken "Biji Serok Obama" diye ciyak ciyak bağırır!

Kapitalizm sömürüdür diyen omurgasız tatlı su solcusu (Çakma solcular) her gün kapitalizmin ürettiği işletmelerde Tiramisu yanında gene kapitalizmin sattığı kahveyi yudumlar, bir yandan kapitazlimin ürettiği Apple/MAC bilgisayarda, Kapitalizmin ürettiği yazılımı kullanarak, kapitalizmin ürettiği twitter üzerinden "Kapitalizme hayır, yaşasın komünizm" diyerek sözde kapitalizmi protesto eder!

Ama tam bunu yazarken yanına 900 TL maaşla çalışan bütün gün 1000 tane çay taşıyıp temizlik yapan kadın gelir çayını masasına bırakır! Ayağında Nike, elinde iphone 6, MAc başında oturan bu şuursuz da hala komünizmden bahseder ama kalkıp çayını kendi almaz, masasını, sıçtığı tuvaleti kendi temizlemez!

Bu nedenle dünyanın en samimiyetsiz kelimeleri bu topraklar üstünde yaşayan insan gruplarından çıkar.....
Hepinizi çok seviyorum.