bugün

(bkz: oral oral dediğin nedir gülüm ben senin için 69 u göze almışım)
(bkz: anal oral çekişmesinde vajinal problemler)
(bkz: am suyu serin akar le)
(bkz: manu chao-rumba de barcelona)
(bkz: istanbul gibi fethi zor fatihi tek olmalı)
(bkz: olumm bu kız kesin veriyor)

hmm şimdi buradan ne anlam çıkarmalıyız? erkeklerimizde psikolojik sorunlar tavan yapmış. * ne istediğini bilmeyen türk erkeğine güzel bir davranış şekli.
(bkz: ey türk erkeği; türk kızları sizin esiriniz olmayacaktır.)
efendim, sanki dünyanın her ülkesindeki her milliyetten kızı görmüş olanın söylediğidir.
kendimi merkez alıp, bugüne kadar tüm çıkma tekliflerimi(gizli olarak yatma tekliflerimi) geri çeviren hatunları düşününce, "evet maalesef katılıyorum" dediğim,

kendimden çıkıp olaya genel olarak baktığımda da, "yok canım istisnalar haricinde öyle bir şey olmaz" dediğim hadise.

peki merkezden(yani benden) genele sorarım o zaman:"peki tüm istisnalar beni mi buluyor kardeşim?" işte bu sorunun cevabını veremem.

(bkz: kizlarin cikma teklifini reddetmesi)
efendim bunu söylemek için dünyanın her ülkesine gidip, her milliyetin kızını görmeye, ellemeye, öpmeye gerek yoktur. bariz bilinen bir gerçeğin dışa vurumu olan bu ibare, başlıkta bahsi geçen kısmın rahatsız olmasına neden oluyorsa olmasın efendim bu kadar kaprisli bu kızlar. şimdi burada oturup "küçüklüğünden itibaren özellikle cinsel konularda baskı ile yetişen ve sadece ülkemizde görülen 'kızım göster ama elletme' felsefesinin takipçisi olan hanım kızlarımız, yine küçüklüğünden itibaren cinsel konularda ayıp/pis/kaka/bok olarak yetiştirilen, bunu özgürce yaşayamayan (kızlarımız da yaşayamıyor tabii orası ayrı) ve içinde sürekli bunu bastırılmış olarak taşıyan türk erkeklerimizin karşısında, cinselliği veyahut kendilerini keşfettikleri anda bulunmaz hint kumaşı zannetmelerinin ürünüdür" dersem yanlış olur bunlara göre. demedim o yüzden.
erkeğin okumuşu kadı, kadının okumuşu cadı olur.
barni tutkunlarının yabancı kızları kucağına almasını seyredip yanılan türk erkeği önermesidir.
(bkz: barni)*
duygusallıktan uzak türk erkeği söylemidir, zira eğer bir kız naz yapıyorsa bazı şeylere alışkın olmadığındandır, utancındandır, bunu kapris yapıyor diyerek basite indirgeyen ancak hiçbirşey hissetmeyen amacı farklı olan biridir.
ne demişler şehvetin adını aşk koydular..
türk kızlarının kukularını çok önemli birşey zannetmelerinden mütevellit ortaya atılmış bir tespittir. halbuki rus öylemi? onda kukunun alası var, yapıyor mu sizin gibi kapris ha? akıllı geçinen türk kızlarına bakarsan yok onla çıkacaksın, kaprislerine katlanacaksın, ilgileneceksin, dırdırlarını dinleyeceksin, bide üstüne üstlük evleneceksin ondan sonra sana verecek... yok ya.. varmı öyle iş?.. halbuki rus kızı öylemi.. şeker nedirki bal nedirki.. hep biz düşüyoruz aslında kızların üzerine. bırakalım gidelim rusyaya onlarda burda düz duvara tırmansınlar. en güzeli bu. banane lan sizinle mi uğraşıcam gidiyorum ben rusyaya.. ahahhah.
bu durum, oğlumu başka bir ülkeden kız bulması için zorlamama sebeptir; ve dahi sebep kızlardan ziyade babalarının türlü zulüm ve oyunlarıdır.
(#1525691)
türk erkeğinin kızlara çok yüz vermesinden doğan sonuçtur. tüm kızlara sen bir tanesin yorumu yapılırsa sbu sonuç kaçınılmaz olur.
türk olmayan, açık saçık giyinen tüm turist kızlara ağzının suyu akarak bakan bazı türk erkeklerinin, onlara ulaşamadıkları için türk kızlarına haksız yere attıkları iftiradır. evet evet, iftiradır.
hatırlatılmalıdır ki, sizin anneniz, bacınız da türk kızı.
türkiye sınırları dahilinde abaza erkek sayısının sevgilisiz kız sayısından kat be kat fazla oluşu; bu abazanların bu kızlara sarkması sonucu kızlarda oluşan anlamsız demet akalın modudur efenim. peşlerinden koşmayınız, aksine koşturunuz. kesinlikle iyi davranmayınız, çabucak şımarıp o davranışları size yalan, trip, kapris olarak iade ederler. iyi davranmanın tersine süründünüz. bakın o zaman sizden değerlisi oluyor mu...
ne güzeldir nazlı cilveli bir hatun evlenince düşünsenize naz yapmayan, cilveleşmeyen bir hatun, erkek olsam hoşuma giderdi elbet bir yerden sonra.
en büyük nedeni kendilerini rakipsiz görmeleridir. birçok ülke standartına göre orta düzeyde güzel olmalarına rağmen ülkemizde "çok güzel kız" sınıfına girdikleri ve kadın görmemiş varoşlardan gelme barzoların sürekli bakışlarına maruz kaldıkları için burnu havada dolaşmalarıdır. oysaki genel kültürüyle, fiziğiyle slav kızların değil rakibi olmak yanından dahi geçemezler. bu yüzdendir ki sürekli ruslara iftiralar atarlar. ayrıca spor yapmamaları da fiziklerinin erken çökmesinde büyük etkendir.
götündeki sivilceyi düşünmeden kapris yapar, sıcakkanlıyız diye geçinirler. ispanyol kızlarını yering.
turk kizindan baska kizla uzun iliskiye girmemis turk erkegi soylemi.
dünyadaki her milletten kız ile yakınlık kurmamış kişilerin yaptığı genelleme.

uzun uzun yazmaya gerek yok. iki türk kızı tanıyıp iki de internetten türk kızlarıyla ilgili yorum okuyup "yeaa bu türk kızları en kaprisli kızlar yeryüzündeki" demenin bir mantığı yok.

ergen düşüncesidir.
Hiç güney kore'li sevgilisi olmayan erkek tespitidir.
Ispanyollar candir bu konuda.
Bu kızları bizler bu hale getirdik. Kafamıza sıçmamız lazım.