bugün

Evlenilmiştir.
Asla yapmayacağım eylem benim hayallerim 4 duvarla sınırlandırılmamalı .
Hayallerden vazgeçip Gerçekleri görmeye başladığın andır.

Umarım o gerçekleri hiç görmem.
20li yaşların başlarındaki özentili hayatın bittiği ayakların yere bastığı ve yaşadığımız topraklarda tarih boyu yapılan barınma ihtiyacının karşılanmasını seçmiş insandır. Çocukca hayallerden sıyrılıp gerçek dünyayı görmüştür koskoca dünyada kaç kişi dünya turu hayalini gerçekleştirmiştir ki tabi oda güzeldir ama bana sorarsanız önce temel ihtiyaçlar karşılanmalıdır sonra maceralara atılınmalıdır.
toki'ye yazılmak 1.000 tl değil mi? 1.000 tl ile marmara turunu zor yaparsın...
Başlığı görünce kahkaha attım. Umarım ben de bu şekilde yapmam ama hayat şartları zorlarsa yapacak birşey yok .
adam olmaya yatkin kisidir.
bazen hayallerimiz için hayatımızı verebilmeliyiz cümlesini sikerten olay.
akla 17 ağustos depremini getirip kararından caymamanın daha doğru olduğunu düşündürür.

dünya malı dünyada kalır, öğrendiğin senle gider.
hayallerinden vazgeçmenin en uç örneğidir.

yok artık!
size öteki dünya turu imkanı sağlar. Allah'ın gazabı işte.
niagara'da rafting falan hayal ediyorsanız sizin için ideal olanıdır TOKi satın almak.
hele ki kapıcı dairesi.
Toki evlerinde oturarak, bavul ve pasaport gerektirmeden uydu alıcısı ve internet ile dünya turu yapacaktır.
yaşlandığında pişman olacaktır.
tersini yapmış olan da vardır.****
hayalini mantığına feda etmektir. günümüz şartlarında normal bir davranıştır.
toki'ye dünya gözüyle bakmayı kolaylaştıran uygulamadır.
düzenin içinde kendine bir yer edinmek. sıraya girmek sıradanlaşmak.
dünya turu sonunda sadece gezmiş olmaktan başka birşey elde edemeyecek zatı muhteremin yapacağı akıllıca iş.
hayata karşı cesaretsiz olan insandır. garantici tiplerdir ayrıca. ve belkide dunya turu için para biriktirecek lüksü olmayan insandır.* bişeyler yapmak istyorsan biraz cesaretli olmalı ve olağanın dışına çıkmalısın denilesi insandır.*
dünya turu hayal ederken vaktin nasıl geçtiğini anlamamış kişidir. Bir saatten sonra hayalleri bırakıp yatırım yapma tribine girmiştir.
(bkz: umut sarıkaya tipi mutsuzluk)

dünya turuna gidemeyip ayrıca da o parayı başka türlü çarçur etmeyle kıyaslanırsa yine de makul bir yatırımdır, ama bu arada dünya turuna yazık olmuştur tabii ki.
paranın çarçur edilemeyecek kadar zor kazanıldığını anlayan türk evledıdır.
dünya turundan vazgeçtiğinden tebrik edilesidir.
(bkz: hayatın gerçekleri)
artık boş hayallere kapılmayan ayakları yere basan insanın düşüncesidir.

zira bu çocuk küçükken pilot olmak, astronot olmak istiyodu. bu günlerde kpss'ye çalışıp boktan bi memur olmak için elinden geleni yapmaktadır.