bugün

doğruluğunu tespit etmek için anket yapmak lazım gelir. ancak 100 tane dövmeli kız bulsak bile o soruyu soracak g.t yoktur.
(bkz: bana öle bir bilgi ulaşmadı)
içlerinde elastik zar sahiplerinin olabileceği düşünülmemiş.
insanları illaki kalıba sokmamız gerekiyor iç güdülerini yansıtan saçma durum.
bu tespit en basit tabirle yüzeyselliktir ve iftira içerir.
(bkz: dövmeci mi sikmiş)
(bkz: başını mı bekledin) şeklinde cevap verilmesi gereken tespittir.
evlendiği kızın dövmesiz olmasıyla içi rahatlayan insan önermesi.

(bkz: anal ve oral yapıp bakireliği ile övünen kız)
Bana pendik-kadıköy hattında çalışan minibüste sinir krizi geçirmeme neden olan saçma mantık. Olay şöyle gerçekleşmiştir.
Minibüste yanıma oturan densizin saçma sapan nedenlerle sohbet etmeye çalışmasıyla başlayan süreç minibüs şoförüyle "abla sakat bi durum varsa müdahale edelim" bakışması yaşamama kadar sürmüştür. Muhabbeti öyle kenarda oturmayın rahat oturun diyerek başlatan abazan, kaşımdaki piercingten aldığı referansla ben bu kızı götürürüm havasına çoktan girmişti. Ben de piercing taktırmak isterim ama acır mı, dövmen var mı, nereye gidiyorsun gibi mal sorularını ben sustukça sıralayınca adamı bozmaya başladım ama arsız ne anlar, abazanlıkta level atlayarak sohbete devam ediyor. Kız piercingli, zaman yılbaşı zamanı olunca abazan fantazilerine tam gaz devam ediyordu, partiye gidiyorsam o da gelseymiş ya, kızlı erkekli mi buluşcakmışız; evet gel seks partisi veriyoruz en az 10 tane götürürsün demek vardı ama akabinde elime kan bulaşma olasılığı beni sukunete sürüklemişti. Bu sırada göz göze geldiğim minibüs şoförüne "tamam idare ederim ben" bakışı atmam da sorumluluğumu arttırmadı değil tabi. Olay benim minibüsten inmem ve onun peşimden gelmemesiyle son buldu, etkisi ise kadıköyde 1 saat içinde gördüğüm her erkeğe küfretmem olmuştur.

Ailemin kaşımın delik olmasına ses çıkarmaması her deliğin özgürlük kazandığı anlamına nasıl geliyor anlamıyorum ama yine de anlatıyorumya kendime şaşırıyorum.
kukusu olan kızların bakire olmaması gibi düşüncelere ramak kalındığının göstergesidir.
bu tespitinden de yola çıkarak, sadece sevişmek amacıyla sevgili olmak isteyen ve bu amaçla da hep bu dövmeli kızları arayan bir oksijen israfı canlı söylemidir. * *

edit: dövmeyle alakası yoktur bu durumun.
dövmelerin amacı psikolojiktir. kişinin sosyal yaşantısının ve içinde sakladığı bastırılmış duygularının dışa vurumudur. yaptırdığımız dövme (biz bayanların) penis ya da kuku veya 101 pozisyondan biri olmadığına göre, bekareti namusu ya da benzeri bir statüyü anlatmış olmaz.
bu sadece çirkin bir genellemedir.
evet emsal teskil etmez fakat türbanlı olmasına rağmen kimi kızlarımızın bile alenen kaşarlık yaptığı şu zamanlarda, böyle şeylerin lafı bile olmamalıdır...
Dövmenin yeri "sikiş" olayını kaçınılmaz yapan bi bölgeyse %98 doğru olan bir önermedir..
bir dövmeci olarak söylüyorum; zihniyeti leş gibi kokan insan(!) tespiti..
bir insan olarak söylüyorum; üstteki açıklamama katılıyorum..

o değil de böyle ilgi çekmek için binbir türlü maymunluk yapmanın anlamı ne ola lan? valla merak ediyorum.. ne kadar gereksiz ve aptalca.. salak ve gerizekalı davranmak için çabalayacağına bir insan, kendisi olsa daha şık değil mi?
ha, dersin ki ben buyum, salaklığa çözüm yok.. haklısın derim.. zira; aptallık tek günahtır..
Dövmede;
- Bakire değilim
- I am not virgin
- je ne suis pas vierge
- io non sono vergine
- ik ben geen maagd vs. yazıyorsa doğrudur.
bu süper düz, aristo mantığı ile geçici dövme yaptıranlar bakiredir ama oral takılmışlardır.
ayrıca
(bkz: iğrençsiniz ibneler)
sacma genellemedir. *
gaza gelip de 'dövmem var ama bakireyim' felan mı dememiz bekleniyor acaba? onu merak ettim şimdi.
bunu düşünen insan, rahatca babasıyla rakı içebilen, bara gidip eglenebilen, erkek arkadasını ailesiyle tanıstırabilen bir hatunun da bakire olmayacagını düşünür kesin. mide bulandıran insan tipidir.

(bkz: tanıdım seni tanıdım)
(bkz: sensin di mi)
böyle düşünen insanların beyninin olmamasından daha düşük bir ihtimale sahip önerme.
ahhaah ya bir gidin lütfen,dövmesi var bakire olamaz,ona bakarsan başörtüsü var makyaj yapamaz ee hani nerdeler hepsi boya küpü.
iman ve namus kul ile yaradan arasındadır, gerisine bok yemek düşer.
(bkz: ibretlik tespit)
dövmeciler işi bitince müşteriyi sikiyo mu amk...