bugün

kahinmiş.
patreon'da tezgahı açmış.
milleti kekleyip duran bir adet dallama.
hesabı kullanan türk çıkacak. göreceksiniz.
dünyada fay hatlarının yerleri belli. bu adam da haritayı önüne koyup götüm götüm fay hatları üzerinde sallamalar yapıyor. 3 gün hatayla, 5 ay hatayla bir şeyler tutturuyor. sonra da diyorlar ki adam bildi.

john verdon'un aklından bir sayı tut isimli kitabını okuduysanız, bunun öyle mucizevi şeyler olmadığını bilirsiniz.
Herkes yoluna bakıyor gençler.. yüzlerce tahminden biri tuttu diye g.tünü arşa çıkarmayın kimsenin, benden söylemesi..

görsel
görsel
https://twitter.com/sam3t.../1221408318633148416?s=19 buradaki zincirden ne kadar sağlıksız tahminler yaptığını okuyabilirsiniz.

Bir adet yalancıdır.
west side of turkey dedi, dikkat edin dedi, silklemedik. manisayla başladı. hayırlısı bakalım.
şarlatanın teki. sikindirik, hiçbir sike yaramayan bir makine satıyormuş. tam bizim tosun gibi deprem bankçı. şark kurnazı.
Başaralı demek için tutan ve tutmayan tahminlerini oranlamak gerekir. Sizlerde deprem bölgelerini karşınıza alıp her gün beş tahmin yaparsanız aynı oranı yakalarsınız. Tüm deprem kuşağını yaz, biri tutunca ben bildim. Aferin.
görsel

Şöyle bir twiti var, ben sevdim kelime oyununu ve kendisine “cum to besiktas” diyorum.
güncel Önemli Başlıklar