bugün

(bkz: tebrikler yazar oldunuz)
(bkz: o nasıl popo o nasıl sabun)
şemsiye kaçmasından daha iyi olabilecek bi durum.
sabunu içinde hissettiği an haliyle sövmeye başlayacaktır kayan insan. ağzından çıkan baloncukları görünce oturup ağlamak istemesi normaldir. tabii oturabilirse.
vaziyetten hoşlanmışsa veya hoşlanmamışsa ona göre rengini belli eder o kişi *
bedeviliğin arapçasıdır. *
böyle durumlarda önce sakin olunmalı sonra zevki çıkarılmalı.eee her zaman kaçmaz insanın içine hacı şakir
FAX marka sabunlardan beklenebilen bir hadise.
göt deliği ve sabunun aşkı.
gerçekleşme ihtimali % 00000000000,1 olan, kendimi şanssız hissettiğim için bu başlığı gördükten sonra banyoda daha dikkatli davranmama sebep veren tespittir efenim. dünya hali, başınıza gelebilir. sabun bu; kaçar mı kaçar valla bir tarafınıza. tabii bir de erkekseniz hayatınızın geri kalan kısmını ipne olarak geçirmenize sebebiyet de verebilir. *
ilginç bir fantezidir. kimin aklına geldiyse bu konuda başarılar diliyorum kendilerine.
boyutu küçükse sorun olmayacak durum.
küçük bir parçası bile yakarken, bir kalıp kaçarsa çok yakacağı kesindir.
bundan kelli zıçtıktan sonra döt silmeye son.
sen o sabunun ortasını del, ondan sonra da gel sabun bi tarafına girince sitem et. oldu mu şimdi delikcizade oldu mu?
monoton banyo dakikalarını maceraya çevirmektir. tabi çıkartma aşamasında sıkıntı yaşanabilir lakin monoton bir duş istemiyorsan katlanacaksın. duşta üstene basılıp popoya kaçan şey önemli ama öle her şeye basmamak lazım.
(bkz: son durak 5)
o nasıl bir popo diye beni düşüncelere boğan durumdur.
çünkü "kaçması" diyince sanki hiç zorlanmadan girmiş gibi bir durum ortaya çıkıyor.
sen sabuna bastın, düştün, hoop sabun bir anda giriverdi hissetmedin bile.
size de böyle gelmiyor mu okurken yoksa bir deli ben miyim bilemedim.
şimdi düşündüm de allahta benim belamı versin. bu kadar ufak şeyleri taktığım için hak ediyorum bunu.
ancak ve ancak jüpiter gibi yer çekiminin çok fazla olduğu bir gezegende olabilecek kozmik bir hadisedir. sanrım banyo da kozmik banyo olmalı.
bahtsız bedeviyi çölde kutup ayıları kovalarmış.
beyazın balçıkla sıvanmasına neden olacak durumdur.
tanımda "popoya" değil de "poponun içine" geçmesi aklıma lise kantinindeyken şahit olduğum bir diyaloğu getirmiştir. epey şişman arkadaşımız mertcan, sürekli ve garip istekleri sebebiyle, garip şivesi ve müthiş küfürleriyle kalbimize taht kuran kantincimiz cem'i deli etmektedir. bir sabah mertcan yine bir istekte bulunur:

m- cem kürdan var mı?
c- yok.
m- cem kürdan var mı?
c- lan yok dedim ya al y.rrağımı sok dişinin arasına .mmmına koyim. *
gülerek ve son hız mekandan uzaklaşılır.
vajina yerine popo, kum yerine sabun, küçük dudaklar yerine büzgen kaslar, jinekolog yerine gastroenterolog yazarak uyarlayınız efendim:
(#7161360)
sıvı sabunsa sıkıntı olmaz. popo da temizlik ister...
cizgi film senaryosu olacak kadar sacma olan kazadır..
görsel

eğer sabun olarak bu sabun kullanılıyorsa feminen kişiye acı yerine biraz zevk yaşatır sanırsam.**
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar