bugün

son durak sahnelerinden biri olabilir.
kutup ayısının bedeviyi çölde yakalamasıdır. besbelli olabilitesi vardır. geçmiş olsun diyelim, ne diyelim!!! *
sabunun rektal tuşe yapma isteğinin yıllar boyu engellenmesi ile bulunan ilk fırsatta sabunun anal intikamıdır.
grand canyon u aratmayacak bir popoya sahip değilseniz asla gerçekleşmeyecek eylem.
Sabunun inegöl köfte şeklinde olmasıyla ancak gerçekleşebilecek hadise.
(bkz: döte giren sabun kaymaz)
çok pis yakar.
bi çözüm yolu olarak aynı delikten içeri su dokulerek sabunun erimesi saglanabilir.
(bkz: bahtsız bedevi)
O alınan duşun sebebi %98 ihtimalle Rocco ile yaşanmış unutulmaz dakikalardır.
(bkz: kırk yıllık manavım böyle karpuz görmedim)
bir bülent ersoy fantezisi.
temizlik imandan gelir sözününün popoya kaçmasıdır.
Şayet poposuna sabun kaçan kurban gerçekten de şanssız bir anına denk gelmiş ise, o halde kutup ayısının etki alanı çölle sınırlı değil ve kendisi olmasa dahi ruhu yetiyor dedirten olaydır.

Burada kaçmak fiili kullanıldığına göre, zaten kullanımda olan sabunun tükenmeye yakın bir evrede olduğunu düşünebiliriz. dolayısıyla ilk büyük abdest olayında sabun "pırt" sesi çıkarmak suretiyle kaçtığı yeri terkedecektir.

Şayet sabun kullanıma alındığı ilk banyo aktivitesinde ise, ki hacı şakir sabunları takoz gibidir, o halde buna kaçma diyemeyiz. Başka bişey deriz ama şimdi bunu burada zikretmek sözlük etiği açısından münasip değildir.

Bu gibi durumlarda kurbanın yapması gereken ilk hareket, derhal büyük abdest aktivitesinde olduğu gibi yere çömelerek ıkınmak olmalıdır. Şayet tek başına ıkınamıyorsanız en yakın kişiden ilk yardım desteği talep ediniz. Yok ben durumdan memnunum diyorsanız o sizin bileceğiniz iş, o keyfe girer.

Bu gibi tehlikeli olaylara maruz kalmamak için banyo esnasında bir takım tedbirler alınabilir, bunlardan başlıcaları :

- anüse pamuk tıkamak (su kaçmasın diye kulağa pamuk tıkamak gibi)
- lastikli donla banyo yapmak
- ultra prima bağlamak
- yıkanırken sabun yerine şampuan kullanmak

Şampuan bulunmayan ortamlarda ilk üç madde uygulanabilir.

(bkz: popoya kaçması muhtemel banyo malzemeleri)
(bkz: banyoda hal ve hareketler)
olayın olduğu an hareketsiz bir şekilde durulup ilk yardım çağırmalıdır. çünkü bu gibi durumlarda bilinçsiz şekildeki müdahaleler sonucu pek çok kişi popo enfektüsü geçirip yıllarca poposunu kullanamamaktadır. sağlık bakanlığı verilerine göre de yurdumuzda banyo yaparken poposuna sabun kaçan vatandaşların yüzdesi 0,02dir.
osururken havada baloncuklar çıkmasına neden olan hadise.
sabunun ince-uzun olması sonucunda meydana gelmesi mümkün hadise. girdikten sonra da muhtemelen kaygan olduğu için ağızdan çıkacaktır.
kacan sabun olsun diyip bir bardak soguk su içilir. yinede kacan sabunun cinsi ebatı markası önem arz eder.
kibar tabirler kullanınca acımayacak mı sanıyorsun? "ay kaba etlerim" diye dolanırsın günlerce o vakit.
diğer sonuca değinmiyorum bile.
sıvı sabunsa dert edilmeyecek ammavelakin haci sakir sabunsa derhal elmadagda geceleri calismaya sebebiyet verecek olan hazin kaza.
göte giren sabun köpürmez, köpürsede o sabundan hayır çıkmaz.
(bkz: hijyenik atraksiyon)
zıçan adam bunu çok farklı ifade ederdi galiba.

aksiyon, vahşet.

oy oy.
sabun kaçmış götün davası olmaz.
göte giren şemsiye açılmaz felsefesi baz alındığında olması durumunda sabunun da köpürmeyeceği öngörülebilir.
(bkz: göte giren sabun köpürmez)