bugün

(bkz: haarp) (bkz: manyetik alan sayesinde çalışan motor) (bkz: depremler ve haarp)

amerika da kuş ölümleri olmuştu. bunun havai fişek den falan olabileceği açıklandı ama sonra abd bunun silah araştırması olduğunu açıkladı ama basında fazla yer almadı..

ben burada bir evin duvarından geçebilen, insanın sadece bir gözüne tutulabilen, hatta göz kapağını kapattırıp açabilen bir manyetik alan sisteminden konuşacağım.. bu özellik bu silaha, cihaza sahip kişilerin sevmediği bir tip i rahatsız etmekte kullanılabilir..

savcıları burdan göreve çağırıyorum.. benle irtibata geçebilirler buradan veya ben de geçebilirim. hatta savcıları da kontrol eden mekanizmayı da göreve çağırıyorum.. millet ne için kullanıyor bazıları suçsuz sivil eve tutabiliyor haarp ı.

bir kişi tanıyorum yakından. buna tutuluyor ama etrafını inandıramıyor.. iki-üç gece gözlerine tutuyorlar.. gözleri şişiyor. işte gözlerime tuttular diyor öncesinde. hakkikaten de sabah gözleri şiş ve inanır gibi oluyorlar.. bunu yapanlar insan evladı değildir.. bu işkencedir.

çocuğun sonu iyi olmuyor.. çok acılar çekiyor. bir de bunu yapmamış gibi davranıyorlar.. çok çok daha yazık ve insanlık suçu..

bu cihazı polis olan arkadaşıma ve sosyal ağda tanıştığım bordo bereli bir arkadaşa sordum. böyle bir cihaz var dediler. polis arkadaşım var ama pahalı cihaz şu an dedi.. her yerde, her ilçede yoktur dedi.. siz de sorabilirsiniz ama herkesin bildiği bir cihaz değil.. büyük şehirler de olan bir cihaz şu an için..

bu cihazı polisler, mit falan kullanıyor. peki asıl amaç yani alım amacı ne.. tabi insanları deli edip sonra ben yapmadım demek değil.. ama insanoğlu işte, çiğ süt emmiş, bu şekilde kullanana, cezasını devlet verir umarım..

efendim bu silahı kullanmakta amaç mesela örgüt evlerinde falan baskın yapılacağı zaman teröristin elindeki silahı düşürmek bence.. başka kullanım alanları var mı bilmiyorum.. bu silah, cihaz kızılötesi termal kamera ile kullanılır duvar ötesi için.. ve güç ayarı yapılabiliyor.. çok tüy gibiden bir anda elinizi savurabilecek güçte olan güç ayarına kadar var.. iyice pişirecek güçte mi o kadarı nı bilmiyorum ama elinizi silahtan düşürecek gücü biliyorum..

--spoiler--
high frequency active auroral research program (haarp) dünyanın en büyük ve en güçlü radyo transmiterlerinden (iletici) birimi imal etme projesidir. proje, amerikan hava ve deniz kuvvetleri tarafından ortaklaşa finanse ediliyor. 30 milyon dolarlık programın yürütme görevi ise alaska üniversitesi'nin. proje, alaska/gakona'nın 11 mil doğusunda hala inşa halindedir. 1993 yılında uygulamaya konan programın 2002 veya 2003 yılında tamamlanması bekleniyor.

haarp dev antenlerden sinyaller gönderecek yüksek frekans transmiterlerinden ve bunun dışında 19 enstrümandan ibaret. geçen yıllarda 48 anteni inşa edilmiş olan ve 5 arc'lık bir alana yayılan haarp, program tamamlandığında her biri 2 tane 10 kilowatthk radyo transmiterli 180 antene sahip olacak ve 33 acr'lık bir alana yayılacak. enerji için dizel jeneratörler kullanılacak ve 3.6 megawatthk radyo sinyalini ionos-fere gönderme kapasitesine sahip olacak. kısaca haarp, inanılmaz güç düzeylerinde elf (extremely low frequ-ency-son derece düşük frekans) ve vhf (very high frequency-çok yüksek frekans) transferine yetenekli, dünyanın en büyük radyo frekansı (rf) transmitteri olacak.

haarp'ın sıradan bir radyo istasyonundan farkı daha güçlü olması ve antenlerinin yönlendirilebilir ve belirli bir noktaya odaklanabilir olması. bunun anlamı 3.6 megawattlık radyo sinyali sadece gelişigüzel bir şekilde dışarı yayılmayacak, bunun ötesinde, bu radyo sinyalleri bir ışının içinde yükselebilecek. bu ışının parlaklığı radyo mühendislerinin "effective radiated power" (erp-etkili ışınsallaştırılmış enerji) olarak adlandırdıkları şey. haarp'ın tamamlanmış hali 4.7 gigawatt civannda erp'ye sahip olacak.

desinatörieri haarp'ın enerji üretmeyeceğini, sadece kendine yüklenen enerjiyi istenen belirli noktalara transfer edeceğini belirtiyorlar.

--spoiler--