bugün

Neyin kafasını yaşıyorsun sen diye sorgulamak gereken kafa.

Dün geceden alkol mü aldın ?

Yani diğer dinlerle bu kadar uğraşmak yok. Varsa yoksa adamların dertleri islam.

Niye biliyor musunuz ? Çekemiyorlar. Gerçek kurtuluş islamda. Bunuda biliyorlar. O yola girip öyle yaşamak yerine habire laf atarlar.

Yok tecavüz yok taciz islamda imiş. Ulan dinin neresinde yazıyor bu. Bunu yapan müslüman diyor. Olabilir.

Müslüman bunu yaptı Diye o pis davranışı islama mal etmek ne kadar salakça. Allah aksine insanın ahlaklı olmasını emretmedi mi ? Evet. Buna uyar yada uymaz kişi. Cezası var affı var sevabı var herşeyin. Sen kimsinde kafana göre din yaparsın. Hadi lan ordan.
Bak arkadaşım herkes her boku yiyebilir eyvallah.

Fakat bu siktimin ülkesinde ufacık çocuklara tecavüz nerede yapılıyor?
Vakıflarda...

Başka nerede?
imam hatiplerde...

Hacılar hocalar sürekli tacizden tecavüzden baskın yiyor.
Bu ülkenin ileri gelen hocaları, imamları, sürekli ufacık çocukların evlenebileceği yönünde vaaz veriyor amına koyim.

Sen bütün bunlara ses etmiyorsun. Sonra da gerçek islam bu değil diye anırıyorsun.

Yahu bence de bu olmamalı ama onca pislik hangi dinde bu kadar yaygınlaşıyor?
ahiret'te cehennem duvarlarına çarpılacak kafadır.
islam dininin her şeye saldırıp nefret saçmasıdır doğrusu.
Cennet kolay değil,cehennem lüzumsuz değil.
akıl noksanı kişilerin yaptığı eylemdir. örneğin izmirde deprem olmuş sanal alemdeki fake hesaplarla güya izmir depremin allahın uyarısı olduğunu söylüyormuş. bırakın algı kasmayı bu hesapları açanda sizlersiniz islamı kötüleyen de sizlersiniz.. yaptığınız algılar artık yenmiyor. uzayın.
islam sonunda her şeye ve herkese galebe çekecektir yani galip gelecektir islam hak'tır.
insan kafasından ziyade at kafasıdır. en hafif tabiri ile. bir başlık altında paylaşılan görsel ile yine bu hakkı kendinde görmüş islam dinine ve müslümanlara bir dengesizin sözleri ile saldırmış, küfür, hakaret etmiştir.

"at kafası" dememizin sebebi de işte bu. islam'a saldırmak için bahaneye bakmaları. "damda gezer miyavlar" hesabı (hikayeyi bilenleriniz vardır) ayrıca; görseldeki paylaşımı yapan hesap yok.

arattığınızda ulaşamıyorsunuz. yani, fake bir hesap olma ihtimali çok yüksek. zira, bu tür provokatif paylaşımlar yapmak, karşıt görüşteki insanlara tepki gösterilmesini sağlamak amacıyla bu tür hesaplar açılabiliyor.

işlem tamamlandıktan sonrada hesap askıya alınıyor. yoksa bu söz konusu görsele ait hesap kullanıcısı suç teşkil edecek bir ifade kullanmamış, hakarette bulunmamış. hesabını neden askıya alsın ya da kapatsın?

sadece islam karşıtları için malzeme olabilecek bir kaç kelam etmiş. ateist tayfada durur mu yabıştırmış hemen cevabı, "izmir debremine seviniyorlar" diyerek içinde biriktirdiği hakaretleri kusmanın yolunu açmışlar.

zira, yaptıkları en iyi iş bu, algı operasyonu.

görsel
acaba benim yazdığım entrylere mi kafayı taktın benim islamla alıp veremediğim yok benim yaptığım sorgulamak ben depremlerin zina ile alakası yok diyorum bilim ile alakası var diyorum bu sallamak olmuyor işte.
bütün dünyada yükselişe geçen, nasibini sözlüğün de aldığı bir akım.

inanmıyor olunabilir, gayet normal. ama iş saldırı, hakaret boyutuna varınca kabak tadı veriyor. bir de yıllardır aynı argümanlar, aynı gerekçeler, aynı saldırılar... hayır, sanki onlar saldırınca insanlar "aa evet ya din ne kötüymüş, hadi dinsiz olalım" deyip dini bırakacaklar... aksine daha çok savunmaya geçecekler. o yüzden zerrece mantığı yok. bu işle iştigal olanların da zerre kafası çalışmıyor, çalışsa vaktini daha mantıklı işler için kullanır.
Cemaatler yuzunden ıslamı dogru durust anlatsalar kımse sesını cıkartamaz.ama tecavuz bunlarda calma bunlarda beles yasama bunlarda sucu önce kendımızde arıyalım.