bugün

akebe "hökümetinin" ülkemize akın akın tehcir ettirdiği Araplar tarafından ileride kurşuna dizilmemek gibi faydaları olabilir. Bundan yaklaşık 20 yıl sonra ülkenin çeşitli bölgelerinde ayaklanan sözde cihatçı-müslüman puştlar ülkenizde eşiniz ve çocuklarınızla bir yerden bir yere giderken yolunuzu kesebilir! sizi araçtan indirdikten sonra bilmem ne duası sorulur okuyamazsanız bu sakallı ve tekbir getiren yaratıklar tarafından eşiniz-çocuklarınız ile birlikte kurşuna dizilebilirsiniz.

o sebeple ibadet için olmasa bile duaları ezberleyin! bu sakallı orospu çocuklarının istediği bu... amaçları Allah'a ibadet değil ihanet!!!

yeryüzünde şeytan = sözde islamcı tekbir getiren yaratıklar!
Hafızayı geliştirmesidir ?
bakkala ekmek almaya diye çıkıp kafanızın sokak ortasında bir taşın üstünde kesilmemesi için yapmanız gereken ezberdir.

Bu orospu çocukları sizi yaşatmaz çünkü...

- oku bilmem ne duasını

+ bilmiyorum!

- yatırın kafir orospu çocuğunu kesin kafasını!
yusuf yusuf olunca, cin şeytan vs. kendini korumak, öyledir heralde.
Cinli hikaye okuyup korkunca uyumak icin ise yariyor olabilir.
getir duayı götür hocayı diye bir kampanya vardı sanırım.
öğrenmek daha faydalı olacaktır.
dua dinimiz islama göre kulun allaha muhtaç olduğunu gösterir ve insan ondan başka kimsenin ona yardım edemeyeceğini bilerek dua ederse hakiki manada müslüman olduğunu yinelemiş olur. duayı ise alahın en sevdiği kul olan muhammed a.s.v. gibi, onun kullandığı kelimelerle yaparsak rabbimize daha çok yakınlaşmış oluruz. zorda kaldığımızda değil her zaman ve her an hamd etmeliyiz heleki ahir zamanda yaşıyorsak. bu kadar bolluk bu kadar bereket hala gerçek manada hamd etmiyoruz.
21 inci yy da mezhep savaşı yapan ilkel yaratıklar tarafından kafanızın kesilmemesi gibi faydaları vardır.

http://youtu.be/alCsFKyAZR8

şöylede bir kıyak geçiyorum size hızlı ezberleme teknikleri ile ilgili...

http://youtu.be/EvZ2EleJ8_4
ülkemize yerleştirilen ve vatandaşlık hakkı tanınan suriyeliler tarafından önümüzdeki yıllarda sokak ortasında boğazlanmamak.

ateist olsanız dahi çocuklarınıza dua ezberletin dost tavsiyesi.
(bkz: böyle buyurdu müslüman)