bugün

sanal alemde görüntüleri olan ülkücülerin yeni kürşad vari destanıdır.
götlerinin bokuna bakmadan türk bayrağını indirme cesaretini kendinde bulabilen gundilerin başına gelenlerdir.

(bkz: ağlama melis)
yavaşşşşş diye tepki verilebilecek olaydır. ülkücülerin kendilerinden kalabalık gruplarla dövüştüğünü ben görmedim duymadım bilmiyorum. ha 1 adama 8 10 tanesi gözünü kırpmadan dalar bu kadar cesurdurlar yani. (adam gibi adamlarını tenzih ederekten)
nerde görülmüştür bir ülkücünün kendinden çok sayıdaki gruba daldığı. anca kendinden az sayıdaki gomunistlere dalarlar. ancak doğruysa helal olsundur.
arkalarında polis varsa olabilir.
http://www.youtube.com/watch?v=Q0t0B5o0ZxY
gazi üniversitesidir orası, 100 ülkücü 8 kişiyi dövüyordur kesin dediğim olay. yavaş kardeşim 8 ülkücü ne arar la dtcf'de olsalar bile şimdiye dek çoktan ölmüş olurlardı.
Dövenlerin ellerine sağlık. Birde benzin döküp yaksalardı 10 numara olurmuş.
3 mayıs türkçülük olaylarının başında da bu fakülte vardı. ve türklüğün yeniden diriliş hareketi de bu fakülteden başlamıştı. ve yine 8 kürşat yürekli yiğit pkk militanlarına aman vermeyerek dtcf de ülkücü kimliğin tanınmasına sebep vermiştir.

ülkücüler haksızlığa karşı tek başına olsa dahi savaşmışlardır. sizin lise önlerinde kız davasına kavga eden adamı daha ülkücü olarak nitelendirmeniz sadece ülkücülerin size yaşattığı göt korkusundandır.

ülkücüler hiç bir zaman bu ülkenin polisi jandarması var demeden haksızlıklara karşı tek başlarına savaşmaya devam edeceklerdir.

ayrıca olaylardan sonra okuldan atılan ülkücü kardeşimizin de hakkını aramasını her türlü mahkemeye başvurmasını temenni ediyorum.
sizin gibi ülkücü gençlere bu ülkenin çok ihtiyacı var.ellerinize sağlık.
uzaktan uzağa her iki taraf birbirine taş atıp atıp durduğu olaydır.
bu olayda dayak yiyenlerin hepsi ne yazık ki pkklı falan değildi için de solcu geçinen devrimciler de vardı. 8 tane babalar gibi yiğit ülkücüden dayak yemişlerdi solcu geçinen devrimciler ve pkklılar.
komünist/pkk lı artıklara gereken ayarın verilmesidir.

bizim olduğumuz her yer Türkün hakim olduğu yer! ayık olun...
mağlum görüntülerden seçebildiğime göre bu 8 ülküden 2'siyle aynı yurtta kalmıştım bir ara. herifler dolaba sopalar, bıçaklar, sallamalar filan istiflemişlerdi. geceleyin sürek avına çıkar gibi solcu avına filan çıkarlardı. hatta bir ara ikisi sağlam dayak yemiş gömlekleri falan kan içinde gelmişlerdi yurda.
20 devrimcinin istanbul gültepe mahallesini faşistlerden işgal etmesi, mhp binasını makineli ile taraması, korkudan karakollardan bile polisin çıkamaması göz önüne alınınca cesaret konusunda liderlik devrimci solcuların oluyor.

http://www.ozgurluk.info/...ik/pdf/EylemOgretiyor.pdf
bizzat şahit olduğum olay.
çok garipti lan.
dayak yiyenler kollektifler'di bu arada.