bugün

video'da izleyeceğiniz gibi drogba'nın galatasaray'a transferini hayali bir golle duyuran gs tv spikeri gece gece yarmıştır. gerçekten büyük transfer, gelmesine vesile olan herkese helal olsun, drogba lan adam boru değil yani. ama arkadaşım bu nedir ya.

http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/102506/drogba-gelmeden-drogbaya-gol-attirmak-gs-tv
görsel
görgüsüzlüktür. ama abi görmedik napalım. ne zaman sneijderli drogbalı musleralı selçuklu kadromuz oldu. insan gaza geliyo napcan. 2 sene sonra klüp batcak belki. ama düşünmüyoruz ki şimdi. bi heyecan var. schalkeyi öyle kolay elememiz imkansız bence ama eminim şu an herkes çeyrek finali görürüz belki yarı final bile olur lan diye düşünüyodur.
http://www.youtube.com/watch?v=8Jrxp66SScc
utandırmıştır.
dereyi görmeden pacayi sivama durumudur.
bu videoyu çekenlere şunu söylemek istiyorum. spastik misiniz lan. neyin kafasını yaşıyorsunuz ? Bir de kulübün resmi kanalı amk.

not: Sapına kadar galatasaralıyım. beklerim macbitsinoyle.blogspot.com
drogba 3 ledi para komidinin üzerinde diye devam edecek olan anlatım.
hoş bir espridir

neden bazı su bardaklarını rahatsız etti meraktayım

anam siz bir taraflarınıza biblo sokmakla maşgul değil miydiniz en son hahaaa..
perşembenin geleceğinin çarşambadan belli olması durumudur.
görmemişliğin tavan yaptığı durumdur.
Görmemişin drogba adında çocuğu olmuş tutmuş 30 cmlik çükünü koparmaya çalışmış koparamamış .
gülmekten yerlere yatıran video. espri diyenler olmuş ahahaha. onlara daha fazla güldük. ulan bir de selçuk sneijder drogba üçlüsüyle sempati kazanmaya çalışıp sıvamışlar ya orası daha bomba. izleyip izleyip gülüyoruz efenim.

(bkz: düzgün kafa yapısına sahip olmanın gereklilikleri)
(bkz: göte giren başlıklar)
(bkz: memento)
bir galatasaraylı yaptığı için fazla şaşırtmamıştır..
komik olayım derken rezil olan gs tv muhabirinin, üstün zeka ürünüdür.
bok atilan ve anlasilmak istenmeyen durum.. neymis fbtv mis bjktv mis.. neymis biz yapmazmisiz da rezil degilmisiz de..

lan siz kendi kanalizdan sampiyonluk kutlamamizi vermediniz mi neyin kafasi bu? goyduk egleniyoruz, aldik attiriyoruz.. aglamayin melisler..