bugün

olm trollün kızı bile farklı oluyor. Bu hatunun açtığı başlıklar popi olurken, diğer kimi troller hüzünlü gözlerle ağlıyor mu ne.

edit. aşağıda ciddiye alınmadığı için sinirlenen bir troll örneği var hahah *
görsel
görsel

asla eksilemediğim ve asla eksilemeyeceğim troll.

neden mi ?

eksilendikçe kaba eti kalkıyor ve bundan mutlu oluyor.

senin bu sapık mutluluğunu elinden almak her yazarın boynunun borcudur.
ben de eksilemiyorum artık, mutlu olmasın gevşek.

Edit: helal sana quiny verdim artını asdfhs.
hayatimi sozlukten ibaret sanan tiplerin eksilemeyerek cezalandirdiklarini sandigi yazar.

ister eksileyin, ister artilayin. olursa ekime kadar, olmazsa ... diye bir laf vardir.
" ister eksileyin, ister artilayin. olursa ekime kadar, olmazsa ... diye bir laf vardir." diyerek nitelik sunumu yapan yazar.

hayatını, klavyedeki eliyle, " beli " arasına sıkıştırmışları sözlükte yazar yapmaları " uludağ sözlük mod " ların iş kazasıdır.
ziyan bi tip. o kadar.
Bir kitap yazacak nitelikte (bkz: nasıl geri zekalı olur) yazarımsı.
10 adet artı' yı üst üste alabilen yazardır.

oytunkaran' ın

" sayemde + yapmışsın. evet "

diyerek kafa bulma ihtimali yüksek yazar.

görsel
Aklımda şöyle canlanan canım ablam.

görsel

Kendisini hazreti Erdoğan'a yaptığı ve yapacağı methiyeler ile ömrümün sonuna kadar hatırlayacağım.
Mutlu kal...
Ciddiye alınmadıkça ve dalga geçildikçe küfür skalasını yükselten, artık popülaritesinin sonu gelmeye başlamış troll arkadaşımız.
coddoyo olonmodokco ve dolgo gocoldokco kofor skolosono yoksolton yazar.
Amariga görmüş ama kafa hala kanalizasyon amk. Şu konuşma tarzına bak yaa? Sorsan bizden medeni amk.
gönülsüz ilişkinin hayırsız sonucu.
sadace arkadaşlarından özel mesaj alan yazar.ayrıca kendisinin trump reyiz olmasından şüpheleniyorum.
kıskanılıyor..

nazar etmeyin ne olur, düşünün sizin de olur..
yanlış anlaşılmayacağını umarak ; sanırım beni ( yazdıklarımdan dolayı elbette ) beğenmekte olan yazardır. yazdıklarımı çok dikkatli şekilde takip ediyor çok beğendiği zaman nick altıma gelip eleştiri kisvesi altında ters manyel yapıyor. biliyorum eleştirir gibi yapmasının sebebi şımarmayayım ve aynı çizgide devam edeyim sanırım *

bilemedim şimdi her ne kadar ayrı kıtaların ( sık sık sık sık belirttiği gibi amerikada yaşıyor kendisi bizim gibi istanbul falan değil ) insanı olsak bile görsel diyorum. araya onun dilinde kelime sıkıştırayım belki aldırır oraya beni. böylece kendisinin bizlere sıklık ile söylediği "marabalık"tan kurtuluruz..
çaylak olmasına gerçekten üzüldüm.
şimdi oytunkaran iki kişililik saçmalamak zorunda kalacak.
kafakoparanus üç kişililik şakşak yapacak.
yetkili jimmy tudeski dört kişililik " cıbıl nostalji " girecek.

mel mel bakan gibson tümüne birden " kahkaha atan ümit özat " fotosu girecek.
354354354. kez caylak olduktan sonra sozluge geri donmus yazar. biliyorum ozlediniz beni. ben de sizi ozledim arkadaslar. hasret bitti artik buradayim. tesekkurler.
Bende kim eksik diyodum ya.
görsel

şaka lan şaka.

hoşgeldin.
çaylaklıktan çıkıp dönmüş yazardır.

(#36814365)

sinyali çakıp ben döndüm mesajımı vermiş. hoş geldin hoş geldin tamam bende özledim *
" barnak " konusunda,
yapacağı değerli ve önemli açıklamalarıyla, sözlüğü coşturacak nüyork dolaylarından bir yazar.

not: oytunkaran' dan daha çok önemsendiğini düşündüğüm yazar.

görsel
ahsen tv muhabirine benzettiğim karaktersiz insan. gerçeğin ne olduğunu adı gibi biliyor ama öyle davranmıyor. yani sırf trollük uğruna birilerini kızdırıp eğlenmek adına bu yapılır mı gerçekten anlayamıyorum. her konuda insanların zıttına gitmek... bak kardeşim çoğunluktan ben de fazla hazzetmem ama senin yaptığın farklı olmak değil. farklı olmaya çalışırken ... oluyorsun anlatabildim mi? fark işte budur, senin yaptığın değil.

bir adet geri zekalı, sözlükte olduğu zaman gerilim katsayısını yükselten, olmadığı zaman yokluğu hissedilmeyen..

edit: beni artılayıp aşağıda kendisini öven yazarı eksileyecek kadar da ruh hastası *
https://galeri.uludagsozluk.com/r/1095749/+
güncel Önemli Başlıklar