bugün

sık sık karşılaştığımız durumdur sebebi ise Türk erkeklerinin Doğulu kızları istememesi. Bu yüzden Doğulu kızlarımızın her zaman batılıyım diyip memleketine gittiğinde ise denize diyorum diye keklediği durumdur.
Kaşlardan ele veriyor ki!
Kaşlar yüzünden işe yaramayan cümle. Kızlar kaşlar herşeyi ele veriyor.
Diyarbalırlıyım beş yıl bursada okudum. Mersin doğumluyum. Benziyorum da oralılara. Bunu kullanıp mersinliyim diyebilirdim ama böyle saçmalayamaya gerek duymadım. Diyarbakırlıyım dedim her ortamda.

Yine bir genelleme yine sıçış anlayacağınız.
Sınıfımızda Batman'da doğmuş büyümüş arkadaşımız var, ısrarla yeni tanıştıklarına izmirliyim diyor.

Ula Allahsız bari ufaktan başlasaydın, Malatyalıyım -> Sivaslıyım -> Ankaralıyım -> Afyonluyum diye alıştırarak gelseydin.
Gereksiz bir söylemdir.

Evet şahsen doğuluyum. Ama mütemadiyen batılıyım derim, zira doğu avrupadır.
batı özentisi.
doğulu batılı ne farkeder gözyaşının duyguların rengi aynı olduktan sonra. önce insan olmayı öğrenelim. kendimizi ayrıştırmak marifet değil utançtır...
doğulu kızların daha zeki olduklarının göstergesidir. gerçekte ise bu zamanda ne doğu da, ne de batıda bakire kız bulmak hiç kolay değildir.
kendini inkar eden zavallı insan söylemidir. neysen osun. kimse için kendini degistirmeyeceksin. özünden utanç duymayacak gerektiği yerde bağıra bağıra soyleyeceksin bırakın onlar utansin insan olamamaktan.
doğu batı sentezini bedeninde yaratan kızdır.
özellikle de izmirliyim demesidir.
(bkz: Kırk yıllık genellemeciyim böyle şey görmedim)

Erkeklerde bu durum az olsa da kızlarda fazladır.
Lise hayatı boyunca evden çıkarken eteğini kisaltan eve dönüş yolunda eteğini eski haline getiren kızın ne denli batı hayranı veya özentisi olduğu açıktır.
Şimdi bu insanlar kendi değerlerini unutur.
Arkadaşlarım benden uzaklaşır düşüncesi zaten tipik ergenlik gençlik aptalliklarindan biridir.

"Arkadaşim kalmaz ben doğumluyum desem" dersin de ulan sırf ırkın veya doğum yerin yüzünden seninle arkadaşlığı bitirecek adam orospu cocugudur zaten.

Özenti olmayın amk.
Şivenizden belli olur.
kaynak götüm hadisesine son örnek yok böyle bir şey kanmayın.
Bende kuzeylıyım amq. Ne olacak sımdı. (bkz: derdını sıkeyım butonu).