bugün

gayet tabii vardır.

lakin önce ebeveynlerinin teröristle olan işbirliklerini bitirmeleri, yok "pkk halktır halk burada" yok "burası kürdistan çıkın gidin buradan" falan zırvalarını bırakmaları gerekir.

doğudaki çocukların okuma hakkını gasp eden devlet değil, okul yakan, okula giden servisi tarayan, öğretmenleri öldüren orospu çocuklarıdır.

orada doğan, orada yaşamak zorunda olan çocuğun elbet suçu yok.. orospu anasıyla götveren babasının beslediği ibne teröristler temizlenmeden ona eğitim verecek öğretmen de bulamaz, eğitim alacağı okul da bulamaz.

akpli falan değilim, mhpli de değilim. chpli hiç değilim. sadece koduğumun itleri havlamaya başlayınca sinirlenirim. *
ebeveynlerinin kendi içlerinden çıkardıkları pkk marifetiyle ellerinden alınmış haktır.
bu hakkı elinden alan biz türkler ya da türkiye cumhuriyeti değil, doğudan ziyade güneydoğu bölgesindeki faaliyetleri ile okul yakıp öğretmen katleden pkk'dır.
görsel

yeni atanan öğretmen.

yoktur diyenlerin kalbine vicdanına eşekler zorlasın. lan yıllardır o okullarda öğrenci okutmak için giden öğretmenleri dağa kaldırdınız tehdit ettiniz öldürdünüz gencecik eğitim neferlerini şimdi mi geldi öğrencilerin eğitim Hakkı aklınıza mkdmun çocukları.

artık derslere j.ö.h , p.ö.h girer belki o zaman eğitimin hasını alarak aklınız başınıza gelir
vardır bu hakkı gasp eden pkk dır.
Vardır. Ama haklarını kullanmıyorlar. Yoktur diyenler insan mı acaba asıl sorun bu.
Doğuda sadece kürtlerin yaşadığını düşünen kafkas halklarını unutan sahte milliyetçilerin çoğunlukla yazdığı başlık.Ayrıca arkadaşlar siz kürde doğruyu yanlış öğrenmesi için okullara göndermesseniz elin amerikalısı gelir aklına her türlü fitneyi sokar en rahat kandırılan insan eğitimsiz insandır.
batının 'çok okumuş' kesiminin öyle bir hakları yoktur dedikleri anda "okuyup da bunlar gibi eşek olacaklarına böyle güzel baksınlar yeter" dedirten olayıdır.