bugün

kız ya da erkek ayırt etmeksizin bilimsel deneylere dayandırılarak varılan gerçektir. ayrıca mide ulandırır. elinde dondurma ve yalamak suretiyle yiyen insanlar sürekli oral seks yapan insanlardır.
müthiş bir tespittir, hazır ola geçip saygı duruşunda bulundum o derece. o zaman sonda takan insanların da anal seks manyağı olduğu rahatça söylenebilir.
(bkz: dondurma yalayan kızın asıl amacı)
gece tayfasıyla uyuşmayan tespittir. muhtemelen yazar şu an gündüz yaşayan bir ülkeden sözlüğe katılmaktadır.
pastırma yiyen insanların da masaj manyağı olmasını gerektiren önerme.
uyarıcı etkisinin fazla olacağı durumdur. işi biliyordur dondurmayı seven arkadaş.
Oral seks manyağı olup dondurma sevmeyenlerin ne olacağı muallakta kalacaktır. Çünkü genellememizde sadece dondurma sevenlerin oral seks sevdiği varsayılmıştır. Ne alakadır.
dondurmayı külaha koyanların hiç suçu yok mu, bu durumda onlar da dondurmayı yalatarak yedirdikleri için azmettirici oluyorlardır herhal.
dondurma da zaten bu yüzden keşfedilmiştir(!). adamlar tiryaki bir kere. düşünmüşler, taşınmışlar, toplum bizi yadırgamadan nasıl yalar, yutarız demişler.

(bkz: öyle saça böyle tarak)
yersiz bir genellemedir. sonuçta 10 yaşındaki bir çocuk da dondurma yiyebilir. at gözlüğünü çıkarmayan insanlar oldukça, daha çok başlıklar görürüz böyle.
dondurma yiyen insanların değil dondurmayı hayvan gibi yalayan insanların oral seks manyağı olması tartışılabilir. zira hakikaten b.kunu çıkaranlar yok değil. bi mesaj mı veriyorlar ? sadece onların bildiği bir mesaj mı bu ? bizler onları anlamıyor muyuz ? örgütlenmiş midirler ?

edit: not: çocuklar genellemenin dışındadır. çocuklar erişkinlerin tabii tutulduğu tüm genellemelerin dışındadır hatta. aslında bu notu editten önce yazacaktım ama muhabbete çocukları hiç bulaştırmamak daha iyi diye düşünerek yazmamıştım. bi de baktım bulaştırılmış bile.