bugün

10 yıldır aynı yazılımı kullanan site. günde 5 vakit çökmezse bir terslik vardır. Herkes sığınaklara kaçsın!
imzasına hayatı boyunca kullandığı bütün donanım parçalarını yazan manyakları bile içeren site. hayır, buzdolabını, dvd playerını bile yazan gösteriş sevdalılarını görmüştük ama adam kronolojik bir şekilde hayatında kullandığı bütün işlemci ve ekran kartlarını tek tek yazmış. hiç mi üşenmedin be arkadaş?

Cpu: 386 sx-2/66 < pentium 166MMX < 200MMX < pentim III 600 < Celeron 733 < Celeron 1000 < athlon 2600(barton) < athlon 3000(s.754) <phenom 8450 < phenom II x3 720BE < phenom II x4 965BE<X6 1090T<FX6100<Xeon e3-1240<xeon E3-1270 V2<i7 3770K<i7 4790K Gpu: Cirrus Logic 1MB < S3 virge dx 4MB < 16MB 3dfx vodoo banshee < 32 mb TNT2 < 64MB Geforce 2 mx400 < 128 MB Geforce 4000 < 128 MB fx5200 < 256 mb 9600XT < 256 MB 6600GT < 256MB X800GTO < 512MB 4830 < 512MB 4770 < 1GB 5770 < HD5850<HD6870<HD5870<2GB HD6950-70<7850<7870XT<hd7950<r9 290<GTX 750ti<GTX970<GTX980<GTX 980ti|
Her konu hakkında genişce bilgiye sahip olan yer.
ciddi olsun olmasın her konunun, 10. mesajdan sonra "ananın amına beton dökerim" seviyesine geldiği forum sitesidir.
Günlük hayatta ne Tür sorunum olursa olsun illa aynısını yaşamış insan oluyor burda ve yardımcı oluyorlar. Seviyorum o Yüzden.
ilokullu arkadaşların seviyeyi düşürdüğü forumdur. Eskisi kadar ciddi takılan yok. Yardım eden de çok azaldı. Açılan konuların yarısına 1-2 cevap geliyor ancak...
bilgisayar ve teknoloji hakkındaki bir forum sitesi.
Konu dışının eski zevki kalmamıştır.
nerede akıl hastası sorunun içeriğini anlamayan ya da yazdığının ne anlama geldiğini bilmeyen var bu sitede. anlamsız içi boş sitedir. adamların yaşı 30 un üstü olsa da ortaokul seviyesinde yazanları vardır. kalkıp bunlarla bırak teknolojiyi, herhangi bir konu hakkında konuşmak kendi kişiliğinize hakarettir. türkiye'de hayvanlarla aynı metrobüse binen insanlarız. bunu kabul ediyoruz. şansımız yok.
ama sığır sürüsü ile evimde kahve içerken iki dk internette gezeyim deyip kendimi sinir hastası yapamayacağımdan, takılmadığım sitedir. artık...
özel mesaj yoluyla para dilenen birine siktir git dediğim için 7 gün uzaklaştırma aldığım site.

adminleri çok mal.
Geçen sene şampiyonlar ligi finalinde pirlonun ağlaması üzerine koskoca başbakan ağladı yazmam üzerine siyaset yaptığım için 1 hafta ban yediğim site. Bıraktım ondan sonra zaten. Salak salak adminlere sahip. Üyeler fiyasko tamamen orta okullu çocuklar.
Daha önceden adminlerini trollediğim ve şikaywt yetkimin bir süre kapatıldığı site.
2005'ten beri üye olduğum sitedir. Bir çok konuda yardım alabildiğiniz ama yine üye alımında herhangi bir kriteri olmaması sebebiyle ortaokullu gençlerin doluştuğu sitedir.
forumundan ne zaman birşeye ihtiyacım olsa ve yardım istesem aylar geçmesine rağmen cevap alamadığım dünyanın en sikko forumudur.
bir iki haftadır göz gezdiriyorum çok enteresan bir yer. hani şu reel hayatta gıcık olduğumuz onlukçu tipler fazlasıyla mevcut burada.

dün mesela birisi eren holdingin çadır sitesi açılmış indirimli ürünler var diye başlık açmış elemanın biri altta yazmış. içerdeki kayıtlı forumcudan çok dışardan ziyaretçi var bunları sadece biz görmeliyiz onların da haberi oluyor bunlardan falan diye kendi çapında uyanıklık yapmış. bunun adı şark kurnazlığı ya da köylü uyanıklığıdır. sizin amazona attığınız kazıklarda da aynı hassasiyeti göstermenizi beklerdik. diyecek söyleyecek çok şey var da bunlara gerek yok.
hala forum siteleri yaşıyor yıl 2016 be arkadaş..
Bana her daim karışık gelmiş sitedir. Randımanlı kullanabilen kişi cerndeki deneylere katılsın.
Urunler hakkinda cok basarili kullanici yorumlari mevcuttur. Eger bir konuds firsat, bedava, kampanya kelimeleri geciyorsa anlik ziyaretci patlamasi yasar.
ulan bir şey satalım dedik, 500 lira dedik 450 olur mu diyorlar, demek ki 450 yazsam 400 olur mu diyecekler. ölücüler doludur. dikkatli olun.
an itibariyle mobil uygulamasını indirdiğim sosyal platformdur.
Türkiye'nin ilk bilgisayar ve donanım haberleri içerikli internet sitesi, daha çok forum bölümleri tercih edilmektedir, saece donanım değil bir çok farklı konu hakkında enteresan bilgilerin bulunduğu bir forumdur.
Bilgisayar ile ilgili bir sorunum olduğu zaman ilk ziyaret ettiğim başarılı forumdur.
tez zamanda tarihin çöplerine karışmayacak çöplüktür.
çöplük kısmında sıkıntı yok. ama çok değerli kısımları da var.
ve şuan bence en dolu en güzel sayfadır. ve yıllardır böyledir. ve kolay da bitmez bu site.
Ölücüleri meşhurdur.
dh eskiyedi eskide kalacak babalar.