bugün

konu dışında dalgacı ve alaycı orosbuçocuğu döl israfı ergenler kaynayan site.
Çeşitli konular hakkında bilgi alınabilen, 2. el alım satımında güvenilir insanların olduğu site.
Android vs ios kapışmalarının yapıldığı teknoloji ile alakası kalmamış düttürü. Sdn de aynı artık. Sırf Android vs ios olayı yüzünden Windows Phone'a geçtim
ısrarla üye olun tavsiyesinde bulunan bir form bloğdur.
Takilmaya gerek yok işini gör çık sitesidir.
google'da ne ararsan ara arama sonuçlarında bu site vardır.

elektronik üzerine yorum arıyorsanız kesinlikle paranoyak olursunuz.
zaman zaman saçmalayan üyeleri dışında oldukça verimli bir sitedir.
Android bölümünün içeriği ve yardım edebilitesi takdire şayan forum sitesi.
bir buçuk yıl öncesine kadar sürekli yazdığım site. ama artık çok bozdu.
Teknoseyir'in yakında geçeceğini düşünüyorum. Kendini uzman sanan cahiller ile doludur.
Saçma sapan bir sebep yüzünden 2 hafta ceza verdiler bana , s.kerim böyle forumu deyip bıraktım.
tipim nasıl diye konu açan ergenlerle dolmuştur.
2007 2008 yıllarında forumlar revaçta iken nirvanasini yaşamış olan topluluk. Güzeldi sonra sözlüklere olan ilgi arttı forumlar ergenlere kaldı.
League of Legends forumunu takip ettiğim site.
ikinci el bilgisayar parçaları satışı açısından iyi bir yer ama size şöyle bir akıllıca tavsiye vereyim. her ürünün (özellikle bilgisayar parçaları) ikinci eli alınmaz. mesela bilgisayar parçası arıyorsanız mutlaka sıfır almanız gereken parçalar ve ikinci el alsanız da olur olan parçalar vardır.

mutlaka sıfır alınması gereken parça: ekran kartı, hdd

sıfır her zaman daha iyi olsa da ikinci el alsanız da olur olan parçalar : işlemci ve ram'dir. bu iki parça ömürlük parçalardır. isteyerek yapmadıkca (bilerek kırmak) bozulmazlar. yani işlemci ve ram'i uygun bir şekilde bulabilirsen almakta bir sakınca yok. amaaaa özellikle ekran kartını kesinlikle ama kesinlikle, asla, hiç bir şekilde ikinci el almayın. ekran kartı bilgisayardaki en hassas, en cabuk yıpranabilen parçalardan biridir. ekran kartını kesinlikle ikinci el almayın, yıpratılmış kart bozulmaya çok yatkındır. ekran kartı çok hassas bir parça olduğu için bence bu parçanın ikinci elini almaktan uzak durun. işlemci ve ram'i bulursanız kaçırmayın ama.. bunlar ömürlük parçalar. isteyerek kırmadıkca veya abartı oc cart curt yapmadıkca bozulmazlar. sen kullanırsın senin torunun da kullanır öyle parçalardır. ne yapıyoruz ? işlemci ve ram ikinci el uygun ve güvenilirse alınabilir. ama ekran kartı uygun ve güvenli ise de alınmamalı. sadece ekran kartı değil bilgisayar haricinde de hassas olan bütün elektronik parçalar ikinci el alınmaz bunu unutmayın.

diğer bir tavsiyem de her zaman mümkünse eğer sıfır ürün kullanın. ilk kullanıcı siz olun, başınız ağrımaz. diğer seçenek olarak da işlemci ve ram'in eğer satıcı güvenilir ise ve fiyat uygunsa ikinci el alınmasında sakınca yok. bu iki parça haricinde pc parçası konusunda ikinci ele bulaşmayın.

genel not: bu siteyi bu tarz lazım olabilecek parçalar harcinde takip etmek beyin yakar. bünyesinde çok fazla 15 20 yaş arası ergen velet bulunduran ve genel olarak reklam fışkırtan yarı boktan yarı kullanışlı bir site. lazım olan bir şey varsa girin işiniz bitince hemen çıkın. aynısı burası için de geçerli.
lol bölümünde çar dediğiniz an taşşak konusu olacağınız forumdur.
an itibariyle birkez daha çökmüş forumdur. bakalım bunda da citizen'in etkisi varmı
22.07 itibariyle giriş yapabildiğim forumdur.

bi yanlışlık olmasın paşam
bu internet şeysinin forumu da vardır sık sık bilgilendiren forumdur.
siteyi sadece konu dışı üzerinden eleştirenlerin , herhangi bir elektronik konuda sıkıntıya düştüklerinde ilk bakacakları adrestir.
Bir dönemler emoları sevmemesiyle emoların tepkisini toplamış genel olarak güzel yıllardır var olan bir site.
konu dışı orospu çocuğu dolu forumdur.
bir konu başlığında eleştiri içerikli mesajımı bile silen domalan forum!
forumun düzenli kullanıcı değilseniz ürün alırken danışmanızı tavsiye etmem. forumda zaman geçiren birinden yardım alın daha faydalı olur. çünkü çok garip adamlar var ve abartarak yazdılanları konuya hakim değilseniz normal yorumdan ayırmanız zor olabilir. kimse yok tanıdık forumda diyorsanız hala bana mesaj atmadınız demektir.
Oldukça kapsamlı bir site. Sağlam üyeleri de var. Her konuda tartışabiliyor, bilgi alış verişi yapabiliyorsunuz.