bugün

yıllar sonra dominos değilde domino's olduğunu öğrendiğimde logosuna bakıp güldüğüm pizza şirketi.
çok lezzetli ve lezzetli olduğu kadar da kazık bir şirket ama parası olan için bedava

(bkz: aç öğrenciler)
çalışanları oldukça suratsız bir firma. sanki lütfedercesine iş yapıyorlar. zehir zıkkım olsun aldığınız paralar.
30 dk olayları yüzünden motorsiklet kazasında birçok gencin ölümüne neden olan ayrıca pizzası bir ise yapamayıp üstüne soygun yapan yerdir.
dün akşam çok güzel ve sevimli bi kızın motorla pizza dağıttığını gördüğüm firma. ama pizzzası beş para etmez orası ayrı konu.
bildiğin hamur üzerine salçaya 30-35 lira isteyen komik pizzacı. lol.
30 dakika sipariş garantisi veren pizza şirketi.

Her şubesinin lezzeti farklıdır bazı şubeleri pizzayı harika yaparken bazıları at etinden yapıyor sanırım.

Standart yok.
gün itibariyle 18 : 35'te verdiğim siparişi halen getirememiş olan firma. hayır madem yarım saatte getiremeyeceksin ne diye bas bas reklam yapıyorsun !!!

edit : 18:15 yazım hatası 18:35 olarak düzeltildi.
Telefondan sürekli beni rahatsız eden pizzacıdır. 20 malzemeli orta boy doyuyos pizza 33.90 Tl yerine sadece 16.90, e olsun bir zahmet orta boy bi pizzaya 33.90 vericek kadar kerizmiyim. Gerçi 16.90 da fazla ama neyse...

Ayrıca pizza Hut ve Little Caesar's pizzanın yanından geçemeyecek pizzadır.

Şimdiye o kadar sipariş verdim 30 dakikadan erken geldi hep, indirim yapmamak için ışık hızıyla geliyor adam kapıya.
3 orta boy kampanyasını menülerin içine değil de sitedeki avantaj kısmına koyan firma.

Milleti zikmek için mi sakladınız bu kampanyayı acaba?
reklamlardaki ayı inşallah sahibini dürter dedirten firma.
Kıbrısta sadece lefkoşa da şubesi bulunan ve girneye de şube açması gereken pizza şeysi.
Pizzacı falan değillerdir. Bildiğin ramazan pidesinin üstüne salça ve üç beş mantar serpiştirip pizza diye iteleyen firmadır. Verdiğiniz paranıza yazık.
milleti keriz yerine koyan firma. yaptıkları pizza a101 den aldığım 4 lü pizza ile aynı. üzerindeki malzeme aynen onun gibi sıfır. boyutu ve inceliğide aynı. ee o halde gidip dominostan aynı paraya 1 tane yiyeceğime yine aynı paraya gider a101 den alır 4 tane yerim.

ayrıca girdim dükkana 1 tane pizza yemek istiyorum dedim. adımı soyadımı aldılar, telefon numaramı aldılar. arkadaş ben nereye geldim pizzacıya mı yoksa nüfus müdürlüğüne mi? ben bu bilgileri vermek zorunda mıyım? bir daha da gelmem davosa.
Ambulanstan hızlı gelen pizza. Güler misin ağlar mısın?
Tadı iğrenç olan pizza o yağ o malzemeler valla iğrenç dominos şişirilmiş bir balondur ayrıca kokusu mide bulandırıcı.
Little caesars varken kapısından bile geçmeyeceğim pideci. Pizzacı diyemiycem çünkü yaptıkları pizza değil. Herkes kaliteyi artırır bunlar yerin dibine sokmak için yırtınıyor.

Edit-ekleme:pideci diyerek de pidecilere hakaret ettim galiba. Şimdi hakkını yemeyelim, bizim burda Bi pideci var hayvan gibi büyük ve müthiş lezzetli pideler yapıyo.
bir türlü yiyemediğim pizzadır. nasıl lan lezzetli mi bari?
bu güne kadar toplam 5 kere gidip aldım ya da sipariş verdim.
hiçbirinde siparişi tam olarak teslim etmediler. ya boyut yanlış, ya saçma sapan tatlılar, ya içerik başka vs.. söylediğinizi eksiksiz not alıp yapacak kadar beyinleri çalışmıyor yani. onları da bu şekilde kabul edeceksiniz.
anasayfadan 3 pizza alırsanız 34.90, kampanyalar kısmından alırsanız aynı pizzaların 43.90 olduğu değişik siteleri var .
Göbek yapıyor.
salak salak adamlar çalıştıran pizzacı.
kampanyası daha pahalı olan pizzacı. gel al'da orta boy pizza 6,90, eve sipariş edince birden 34,90 oluyor. 28 tl benzin parası tabiki pizzalar italya'dan geliyore.
hangi pizzasini alirsaniz alin ayni baharatin ve ayni tadin oldugu pizza markasi. hayir bari baharati degisinde odedigimiz paranin farkinida gorelim bro.
Mesaj atmamışlar. Ama yinede siparis verdim yedim. Çok güzel aq.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar