bugün

cikinca cok tutacagini dusundugum kitap.. musluman bir imamin hristiyan bir ulkede aldigi urunlerde domuz yagi kulanilmis mi kulanilmamis mi diye buyuk arastirmalarini ve buyuk sirketlere meydan okumasini anlatan kitap ..bu arastirmalar sonucunda evine billim labarotuari kuran imam parasiz kalmistir dogan slx sini de satmistir sonunda ..
kitapta olacak felsefe insanlarin hosuna gidip hrisitiyan insanlara acaba ? dedirtecek ve onlari musluman yapacaktir kanimca
eger filmi yapilirsa ozel efeklerde yapilacak film matrix e benzeyecektir ayrica kitapta oglunun ninja olmasini engeleyen bir baba olan imam feyzullah yaptigi arastirmalar sonucu nobel odulunu alir kitap duygusalikla aksiyonu birlestiren bir yapidadir.
filmin sonunda imam basarili olur. domuz eti kulanilidigini ispatlar. ve 1 milyon dolar tazminat kazanir bu parayla kendine bir ferari alir. imamligi birakip playboyluga baslar.
dun itibariyle cikardigim kitap tum ibadethanelerde satisi sunuldu.
diyanet yayınlarının kontrolünden geçebilirse yakında piyasalarda.
nereden mi biliyorum? hadi cemaat bırakın bu işleri safları sıklaştıralım.**
bir üst model almak içün yeterli bütçeyi tutturmuş, kolları sıvamış imamdır. (bkz: imamların araba meraki)
ford fiesta almak için kredi başvurusu yapmış imamdır.
hocam ben 2 yıldır kullanıyorum, hakikaten nefis araba. hem yılda 10.000 km yapmıyacaksan dizelini almana da gerek yoktur. almışken gümüş grisini al.