bugün

ne bok yiyeceğini bilememe durumuna bodoslama giriştir.. belki de yeğeni, kardeşi gibi davranıp seviyor olduğu halde yanlış anlıyor da olabilirim.. hislerime güvenim tam olmasına rağmen..

yapma kadın.. yoldan çıkıyorum..
kıpkırmızı erik tadında bir ütopyadır. gerçekleşmesi kişide zıplayıp havada topukları vurma enerjisi doğurur.
sözlükte seviyeyi düşürme çalışmalarıın ürünü olan başlıktır. eksileyiniz.
sizin oraya eleman lazım mı diye düşündüren hadiseler silsilesi.
(bkz: ne iş olsa yaparım)
sonra vay efendim bana neden ibne diyolar.
(bkz: dişi patron)
(bkz: serengeti düzlükleri)
Asılınan kişi ve diğer dişilerin muhabbet sebebi olur.
"keşke bir sapığım olsa." diye dilek tutan yalnız ve azgın erkek modelinin mumla aradığı patron tipidir.
bir sanrıdır.. uzun zaman sonra fark edilen bir yanlış anlamadır.. olgun kadın cesaretidir..
http://inciswf.com/1287946508.swf
Dişi olmayan bir patronun yavşamasından iyidir.
iyi bir his olacağını tahmin ettiğim şeysidir.
sanrı değildir. birçok önemli şirkette bu sorunlar yaşanmakta.

hele 30'lu yaşlarda dul veya bekar bayan patronlar evli-bekar fark etmeksizin asılıyorlar.

arkadaşım bir şirkette muhasebe departmanında. geçenlerde konu evliliğe geldi işte kendisi evli, eşi hamile(allah analı babalı büyütsün) diyor işte hadi kardeşim bir mürüvvetini görelim ne bu yalnızlık falan derken bana patronundan dert yanmaya başladı. hayır oğlum kadın evli olduğumu biliyor hala yalnız kalmaya çalışmalar, öğlen yemekleri beraber yiyelimler, akşam mesaiye onunla ayarlamalar, iş gezilerine birlikte çıkmak için işler çevirme kadın çok bunaltmış. fotokopi odasında bile yalnız kalmaya çalışmış bununla.

işte kariyer sonucu özel hayatına şekil verememiş dişiler bunlar.
(bkz: çalışanın koluna meme değdirmek)
asılma değildir, insan gibi davranmadır o.