bugün

türkiyede pek değer verilmeyen , okuması ayrı dert , malzemesi ayrı dert , asistanları ve hocaları bir başka dert olan günümüz bilinçsiz insanların sadece diş ağrısından yerinde duramadığı vakitlerde kapısında bittiği hekim tanesinin en iyi ihtimalle 5 yılda bitirdiği meslek grubudur.
Saygı duyulması gereken meslektir. Doktorların tümüne saygı duymak gerekir. Aldıkları para sonuna kadar helaldir. Ben videosunu izlemekte zorlanırken adamlar o ameliyatları gerçekleştiriyorlar. Doktorlara laf Yok sözlük.
Diş konusunda uzman bölüm. Paradontax. Evet.
Agiz ve discilerin en buyuk hayali . Ukrayna ve bosnanin iki yillik bolumu hekimlige tamamlamak icin ideal oldugu gercegiyle karsilasip her bulduguna meslegin once maasini sonra havasini satanlarin guc kaynagi . Belkide doktorlugun en kolay bulunan dalı.
kardeşimin mesleğidir.
Dıştan göründüğü gibi olmayan, sağlam el hassasiyeti isteyen bölümümdür.
çok iyi geliri olan meslekmiş. ülkede diş hekimi az tabiki.
Tabii ki sağlık alanındaki hiçbir mesleğin öleceğini özellikle diş hekimliğinin kazandırmayacağını düşünmüyorum ancak Devlette son yıllarda ne yazık ki ataması az olan meslektir. Aynı zamanda üniversitelerde artan kontenjanlar dolayısıyla azalan eğitim kalitesi ve artan mezun sayısı mesleğin geleceği hakkında bir takım endişeler yaratmaktadır. Bu yüzden uzmanlığın şart olduğunu düşünüyorum.
kesinlikle okunması gereken bölüm yapılması gereken meslek. adamlar iki tel takıp 5-6 bin lira para kazanıyor. düşün hasta başından bu kadar ayda 10 hasta gelse diş çektirenler falan da çerez parası. iyi para kaldırıyor bazı dişçiler.
Kendine has dertleri olan meslek.

görsel