bugün

sol frame'i an itibariyle meşgul eden meslek grubu. sözlüğe yeni dhf öğrencisi yazar falan mı geldi acaba..?
okuması cidden çok büyük sorumluluk istemektedir.burada laf kalabalığı yapmadan açık ve net olarak cidden zordur bu alan diyorum.
Gelenin belasını bulacağı, ing okuyanın belasını bile bulamama *düşün o kadar kötü - ihtimalinin olduğu bölümdür. Çok para var rerörö yapmayın, hayatınızı düzüyorlar. Nerden mi biliyorum? Açma o konuyu
canın çıka çıka giriyosun pestilin çıka çıka okuyosun sonra tam anlamıyla milletin ağız kokusunu çekiyosun.
Muhtemelen okuyacağım bölüm.
yeğenim okuyor bitirsede diş bakımını beleşe getirsek.
zordur.
Eskiden olmak istediğim meslek. Şimdilerde ise ıyy ben zaten yapamazmışım dediğim meslek. Ama bir gerçek ki kalitelidir, kolay kolay kazanılamaz. tıptansa bu tercihimdir.
başlığı dj hekimliği olarak okuduktan sonra gerçektende beynimin yanmak üzere olduğunu fark ettim.
(bkz: yatıyorum ben)
(bkz: dişçi)
Kardeşimin kazanmak için gecesini gündüzüne katarak çalıştığı, benimse iğrendiğim bölüm.
hayatının en güzel yıllarını bir zamanlar aynı sıkıntıyı çeken asistanların size yaptıkları psikolojik baskı ile geçirmenizdir (dikkat hoca demiyorum bile ).
Okunması zor olan yok sabundan diş yapmakmış yok çizimmiş yok projeymiş gibi bir sürü zorluğu olan meslektir. Fakülteye girildiğnde ortaya yayılan çürük diş kokusuda cabasıdır.
en güzel ve zahmetli meslektir. açık ve net.
okuması normal hekimliğe göre daha kolay meslektir.

türkiyede standartların üstünde bir para kazanırlar.
Nedense ülkemizde önleyici hizmetlerden ziyade sonradan başvurulan doktorları yetistiren hekimlikle birlikte ticaretin de öğretildiği yerdir.
tıptan daha kolay dememiz bence haksızlık olur.tıptan tek farkı tıp teoride daha uzun.ama hadi bakalım diş hekimliğinden mezun oldun diyince herşeyi biliyor olmuyorsun.tıpkı diğer bölümlerde olduğu gbi öğrenme süreci devam eder.ama uygulamalı oldugu için daha fazla yorulursun.sonuçta sağlık abi insanla uğraşıyosun.riskli ve stresli.kendilerine kolay gelsin diyorum
şimdi uzaklardasın, gönül hicranla doldu.
kokunun nakte döndüğü bilimdir.
okuyanlarını veya çalışanlarını mesaj kutuma davet ettiğim meslek.
zanaattır.
marangozluk gibi düşün. yok teknikmiş, yok 5 yıl okudummuş hikayesidir. zerre saygım olmayan meslek grubu.
edit: nefretimi kustum rahatladim.
bence saygi duymalisin. bi dis hekimine olan nefretinden meslegi suclamamalisin.
ornegin serefsiz disck benim azi disimi cektigi icin cenemde hafif kayma var. teen wolf scott gibi olcam. lakin ben meslege saygi besliyorum.
This is diş hekimliği. Velkam tu cehennem.
tıp sektörünün kadın hastalıkları ile kapışan en iğrenç meslek grubudur. Hayatında diş fırçası kullanmamış adamların ağızlarına bakıp dolgudur çekimdir yapmak mide ister.
Bu bölüme yerleşen arkadaşlara allah'tan rahmet, yakınlarına sabır ve başsağlığı diliyorum.