bugün

enteresan bir çözüm...

istanbul Beyoğlu'nda ekim sonu düzenlenen uyuşturucu operasyonunda gözaltına alınan Şahin T.'nin kaldığı yerde 2 kilo 697 gram esrar bulundu.

Savunmasında "Uyuşturucu satmıyorum. ’Diş ağrısına iyi geliyor’ dediler diye aldım" ifadesini kullandı.
https://twitter.com/yirmi...wjALngfssJG3ACMw&s=19
of kardeşim çocukken bi keresinde neredeyse kendini yere atacaktı. inanılmaz zor canı yanan çocuk gerçekten ağlamaktan konuşamıyordu. bu ağrı hakikaten çok acı verici. ben onu hiç bu kadar canı yanarken görmemiştim. ağrının nerede olduğunu bile tam olarak tespit edemiyordu. çok geçmiş olsun valla içim sızlıyor.

çözümler anlık işe yarar muhtemelen. koştur koştur doktora gidin.
Karanfil kurusu koyun hem antiseptik hem güçlü bir ağrı kesici özelliği vardır.
Dişçiye gitmek bizler için alternatif. Diğer bütün yöntemler işe yaramazsa gidiyoruz çünkü...
Dişin ağrıyorsa dişçiye git çektir bence kesin çözüm.
bir pamuğa az miktarda kolonya damlatılıp ağrıyan bölgeye konulması.
ağrı kesici kesmiyorsa tütün basın.denemişliğim var.kesiyor.
rakı koy.
dişi kır. garanti ağrı yerini acıya bırakacaktır.
ölmektir. o ağrı çekilmez ölmek bile daha az acı verir.
kekik suyu ile gargara sağlam uyuşturur keskinliğine bağlı olarak uyuşma oranıda değişir,bir morfin değil ama 2.30 3 saat tutar.
Et ve fındık. Antep fıstığı da olabilir. Ve tabi süt.
Kesinlikle karanfil.
çenenizin kırılması, kafanızın kopması, çükünüzün tepesinin 2'ye ayrılması.
soğuk su.
nane, karanfil, çay, minoset + ağrı kesici ilaç, ilaç en son çare.
Ezilmiş karanfil.
1 tane dişim ağrıyor akşam uyutmadı sabahtan beri tuzlu su gargara yapıyor geçiyo tekrar başlıyor.
çektir,kurtul.
Kolonya ile ağzını çalkala.

omo dolon oyoşobolor.
yarın sabah dişçiye koşmak koşulu ile gece başlayan ağrı için, rakı için.
Kolonya hatta erkekli bi ortamdaysan traş kolonyası.

Evet o hikayedeki mal benim, traş kolonyası son tercih olsun ama şişede durduğu gibi durmaz.
diş çektir.
Yaklaşık bir haftadan beri 20 yaş dişi ağrısı çekiyorum ve bir sürü ilaç kullandım bunlara örnek vermek gerekirse novalgin apranax majezik vs. Kullandığım ilaçlar ağrılarımı en fazla 3 saat geçirdi ve şiddetli şekilde devam etti. Uykusuz ve sinir bozucu bir gecenin ardından bu gün öğlen aktardan 8tl ye almış olduğum karanfil yağını pamuğa 3-5 damla damlattıktan sonra ağrıyan dişime tampon yaptım. Entdresan bir şekilde 15dk içinde ağrılardan zerre kalmadı. Ve an itibarı ilede en ufak bir ağrı yok. Tavsiye ediyorum kesinlikle.
hidrolik yağı ile gargara yapmak.

edit: bunu denemiş olmanın haklı gururuyla şunları eklemek isterim ki sen her kimsen tadı o tahmin ettiğin tat değil, hani kafandaki o tatla alakası yok yan etki olarak ağızda a* yalamış bi tadın yanısıra dişlerde kamaşma falan böyle tuhaf bi tepkime cidden anlatamam ama ağrı kesiliyormu dersen %60 lık bi azalma söz konusu.