bugün

şuan ülkemizdeki çoğu dizi insanları yoldan çıkarır halde biri gider yengesine kayar biri gider arkadaşının sevgilisini ayartır eskiden bu tür kavramlar ayıp sayılırdır fakat artık aşk kelimesinin içine sığdırmaya çalışıyorlar bu sapkınlıkları sonumuz nereye gidiyor diye düşünüyor bazen insan.
yalçın küçük'ün bu duruma yorumu çok düşündürücüdür. özellikle çocuk yaşta kızların seks objesi olarak dizilerde boy göstermesine dikkat çekerek ;

--spoiler--
Herşey, hergün cinsellik saçan bir toplumsun, sadece bir avuca veriyorsun, parası olanlara veriyorsun. Hergün gazeteye bakarsan öyle. Onlarda ne yapıyor? 13 yaşında ki bir oğlana, 13 yaşında ki bir kıza, 11 yaşında ki bir kıza sebilinden gösteriyorsunuz, artık onların hepsi cinsel yaratık gibi... Müzik yarışmaları öyle, öbürleri öyle... Sonra 'niye bunlar oluyor' diye soruyorsunuz?

SiViL ŞiDDET BU

Eğer bu kadar tahrik ederseniz, 'benim olmazsa ben öldürürüm' der. Mahalle kolay. Ondan sonra bütün gazateler parası... Para için insan öyle öldürmez. Ondan sonra da Türkiye'de çıkartıyorsunuz, yanlış, bile bile robot... Bari birgün de doğru söyleseniz. Robotu çıkarttık da adamı sokakta değil evinde yakaladınız. Adamı yakalamanızın sebebi, telefonu 'çık çık' etmiş. Bu kadar basit, bunların hepsi bu daha da artacak.

Bu düzen tarikatlar ve magazine... OECD raporlarında da da var. Başka yerden söylemiyorum, bunu sadece bu meseleye tatbik ediyorum. Magazin olmasa, tarikatler olmasa bu düzen ayakta kalmaz. Magazinin de esası cinsellik saçmak. Başka saçacakları hiçbirşey yok. Sabahtan akşama kadar ne öğrenirsiniz ordan. Ne izlersiniz. O ona, o onunla... o ona. Güzel giyinecek, öbürleri de ya Doğuda olduğu gibi artık cemaat idaresi vardır orada, idarecisi, particisi, şusu busu... kızları, çocukları evvela yaparsınız, kapatırsınız ondan sonra yatarsınız. Bu iş artık Türkiye'de ki şiddettir, asıl şiddet bu... işte bir sivilin şiddeti bu...Bu artan ölçüde devam edecek.
--spoiler--

daha fazlası için

http://www.odatv.com/n.ph...datvye-konustu-2904101200