bugün

6 mart 2010 diyarbakırspor bursaspor maçında gözlerden kaçmayan durum. her ortama istiklal marşı zorunluluğu getirince böyle oluyor tabii.
vatan hainlerine özgü davranış biçimi. *
küme düşmeyi fazlasıyla hakeden bir takımın davranış biçimi.
siktirsin gitsin ligden dediğimiz şerefsizlerdir. istiklal marşında yuhluyorlardı. kusura bakma sözlük bunlar orospu çocugu. kimse aksini anlatmaya kalkmasın. sevmiyorumlan bu bokspor takımı.
Aslında lig maçlarından önce istiklal marşının okunması gibi bir resmiyet yok...Milli marşlar yalnız milli maçlardan önce okunmalıdır. Fakat Yıllar evvel yapılmaya başlanan sonrasında kaldırılamayan ve hali hazırda adet olmuş bir olay lig maçları öncesi istiklal marşı okumak bu sebeple herhangi bir resmi ceza uygulanması falan söz konusu olamaz lakin ben çok sağlam küfür ederim böyle bir yavşaklık yapanlara bi sktirin gidin başka ülkede yaşayın her sene ağlama ile devlet desteği ile süper lige çıkıp nemalanıyorsunuz düşün desemde biliyorum ki bir sene sonra açılımdı halk futbolla alakadar olsun falan fişman diye gene geri çıkartırlar sizi türk futbolunun sırtında kambursunuz kapanırsanızda kurtuluruz umarım... Sonra çıkıp kürtler ile PKK'yı ayrı tutun falan fişman geyikleri yapıyorlar. Dağdan inip mi maç izlemeye geldi bunlar... bunlar orada yaşayan halk değil mi ?

(bkz: bsg diyorum size bsg)
Kuzey Irak Bölgesel Kürt Süper Ligi'nde mücadele etsinler. Bağıra bağıra anıra anıra okusunlar, eğer bir milli marşları varsa.
sözde protesto. bir bok yediklerini sanıyorlar. üç vakte kadar kuzey ırak'a gidin.
her diyarbakırsporluya bir bayrak direği hediye ediyorum. hani bakınca sesleri kesiliyor ya madem bu kadar hoşunuza gitti alın içinize sokarsınız.
bursa'da ırkçı tezahüratlara maruz kaldıklarını ifade eden diyarbakırsporluların haklı bir yanının kalmadığının göstergesidir. ligden ha siktir diyoruz ha siktir.
daha önce türlü rezaletlere imza atan diyarbakırspor denen takımsının son rezaletidir.
adamlar statda bile devlete meydan okuyor, siyaset yapıyor.
daha önce rezaletlerine açılım diye göz yuman zavallı iktidar ve onun kölesi olmuş tff'nin artık bu takıma dur demesinin vaktinin geldiğinin kanıtıdır.

ayrıca en son maçta yine taş yağdırmış rezil bir taraftara sahip takımdır.
geçen aylarda 2-3 mağlubiyet alıp, ağlayan, ligden çekiliriz diye tehdid bir takımdır ayrıca.
rezil bir takımdan beklenen hareket şerefsizler açında kıçınıza protesto yapın siz.
diyarbakırspor'un türkiye süper ligi'nden ihraç edilmesini gerektiren olaydır. türkiye liginde milli marşı okutmamak nedir ?
bursa'da yapılanların ne kadar doğru olduğunu bizlere bir kez daha göstermişlerdir. ayrıca koca stadyum lan. yani şehrin genelini yansıtabilir bize. kimse biz diyarbakırlıyaz ama pkk lı değilez demesin öperim. silah zoruyla mı okutmadılar lan size? her eylemde silah zoruyla mı toplanıyor o kadar insan müvettesi?
hakemin kafasını yaran, bursalı topçuların kenar atışı yapmasına izin vermeyen taraftardan beklenendir. onbinbeşyüz taraftarın içinden bin tane okuyan çıkmadı. demek ki neymiş, kürtlerin onda biri bile bu ülkenin istiklal marşına saygı duymuyormuş. lanet etsek yeter mi, yetmez bence!

edit: tören yapıldı fakat tribünler eşlik etmeyi bırakın ıslıkladılar.
maçı izlemediğim için bilmiyorum . eğer diyarbakırspor taraftarı okumamışsa yapacak bir şey yok adiliklerinin göstergesidir. lakin hiç tören dahi yapılmamışsa diyarbakırsporun derhal ligden düşürülmesi gerekmektedir.
(bkz: bihter in çocukları)
ekmeğini yediği ülkenin fırıncısını öldürmek. *
kimi onun, bunun çocuklarına göre güya ırkçılara verilmiş bir tepkidir. *